Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a körömvágás...

Hogy oldjátok meg a körömvágást,és borotválkozást odalent?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Első gyermekünket várom a férjemmel. Most 20 hetes a pocaklakó, szépen cseperedik. A pocakomon egyre jobban látni, ugyan ez még nem járt súlygyarapodással, de ott tartok lassan nem látom odalent magam borotválni, illetve a lábamon a körmöt egyre nagyobb procedúra levágni. Biztos megvan ennek a módja, a kérdésem az lenne hogy szoktátok ezt megoldani? Ugye még sokat fog nőlni. :)


24/L


2021. ápr. 19. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vakon borotválok

Vicces, hogy azóta is.. megszoktam

Kád szélére láp feltámaszt.


Végén tapintással ellenőriztem. Néha kis tükörrel.

Fontos a borotvahab és a jó borotva.

Módszeresen mindenhol rendszeresen végigmentem, nem hagytam akkorára nőni, hogy többször kelljen végigfuttatni a borotvát.

Így 2-szer mentem át rajta..

Talán egyszer maradt kósza szőr a bikinivonalon..



Köröm

Én reszeltem a végén..

Lakkoztam is


Hát


Utolsó alkalommal a férjem csinálta meg a körmömet..


Amúgy széken ültem és bekvam ikeás fellépőn támasztottam a lábam.

2021. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Borotválkozást vakon, tapintással, néha kistükörrel. Illetve a végén megkérem az uramat, hogy nézze meg, maradt-e valami, és ha igen, megmutatja, hol kell még, és ellenőrzi a végeredményt :D


A körömvágást csináltam, amíg tudtam, utána az uram megcsinálta nekem mindig


Azért ezt a részét nem várom, hamarosan újra itt fogok tartani :D

2021. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Párom segített benne. Körömvágásnál is, de volt hogy pedikűrös kellett.
2021. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Vakon. Gyantázni nem mertem. A lábgyantát is a hugom segítségével oldottam meg.

Mivel nyár elején már marha nagy volt a hasam így házhoz hívtam egy pedikűröst 3 hetente.

2021. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Simán magamnak....


Borotválkozni amúgy is "vakon" szoktam, simán érzi az ember, hol maradt el.


A körmöm meg ugyan úgy levágtam, mint elötte. Ki is festettem ugyan úgy 2hetente.


Pedig extra hasam volt, mintha ikreket vártam volna.


Most 16hetes vagyok, még nincs pocakom.


Nekem ez az avassuk be a férjem olyan izé....

2021. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A borotválást érzésből oldom meg, vakon. Több ideig tart, mert tapintással mindig találok kósza részeket, de azért sikerül. Régen guggolva csináltam, most már a kád szélére teszem fel az egyik lábam.

A lábkörömmel nincs bajom, mert balettoztam és kortárs táncoltam sokáig, így olyan laza vagyok, hogy még nyakamba is felrakom a lábam, még most is. Annyi a titka, hogy nem egyenesen húzom fel, hanem oldalra kifordírom a térdem, és így a lábfejemet szinte a szemem elé tudom rakni, látok mindent. Nekem kényelmes, de nem tudom másoknak ez a pozíció mennyire lehet kényelmetlen vagy fájdalmas.

28hetes vagyok.

2021. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi gondom nem volt se a körömvágással, se a borotválással. Pedig a 41. hétig húztam és majd 30 kilót híztam (aki a súly miatt pampogna annak írom, hogy ebből mára csak 3 kg maradt, a babám meg 10 hónapos).

A borotválást úgy csináltam, hogy tükröt tettem a földre, fölé guggoltam és úgy.

2021. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kerdes, a labamon nem volt gond a koromapolas, mert eleg hajlekony vagyok. Odalent meg 8. Honapig nem volt gond,siman lelattam, utana meg kistukorrel.


Szoval fugg a hajlekonysagtol, es hogy mekkora a hasad.

2021. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A borotválást én is vakon, a körömvágást pedig úgy, higy leültem egy székre, a térdemet felhúztam oldalt és úgy fordultam, sosem volt gond, pedig szép nagy pocakom volt és nádszál vékony sem voltam.
2021. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Borotválást kistükörrel, körömvágást pedikűrössel.
2021. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!