Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már ilyen valakivel?...

Volt már ilyen valakivel? Borotválkoztam és fordultam oldalra és nagyon begörcsölt a hasam alig bírtam felállni rögtön megijedtem h a kicsivel van valami . De ugye ott benn a pocakban nem tud eltörni semilye? 33 hetes vagyok

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tört el semmije, a magzatvíz sokmindentől megvédi a babát. Max meghúzhattál valamit, de a baba tuti, hogy jól van. Én kb.ilyen idős terhes voltam, esetleg 35 hét körül, mikor a dokimat megkérdeztem, hogy az erős megfázásom nem gond-e, erre azt válaszolta, hogy "Mostmár akkor se lesz baja, ha hasraesik." Kicsit hülye a humora.
2014. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lehet hirtelen fordultál és az okozta a görcsöt. Gondolom már biztosan elmúlt a görcs. Én 16hetes 2 napos vagyok de ha sokáig ülök,vagy fekszek és hirtelen kelek fel nekem is begörcsöl pár percre az ágyékom,hasam alja,de pár percen belül el is múlik. Szerintem ha jó a közérzeted,nem fáj a pocakod akkor semmi gond.
2014. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem elsô válaszoló, hogy miért nem a kérdésre válaszolsz.


Kedves Kérdező!

Nyugi nincs semmi baja a babádnak!

2014. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mielött valaki félreérti, az elsô válaszoló válasza törölve lett.

(utolsó válaszoló voltam )

2014. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!