Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Vagy más ok...

Terhes lehetek? Vagy más ok miatt?

Figyelt kérdés

7 évig szedtem fogamzásgátlót.

De 1.5 hete abba hagytam.

1 hete késik, csináltam tesztet negatív lett.


2021. ápr. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után teljesen fel borul a hormonháztartás. Valakinek fél év mire rendszeres lesz a menses
2021. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6hónapja hagytam abba 4 év után van akinek 2 hónapig se jön meg, nekem 2 hetet késett :) ha a teszt negatív akkor nem vagy az, én annyira izgultam hogy már is az lettem egy csomó tesztet csináltam de végül meg jött :) igaz még azótta simcs baba, hát ha minnél hamarabb most már 😊😊😊 baba projekt céljából hagytad abba?? :).
2021. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Szeretnék babát, de most hogy éles a helyzet, és nem tudom miért késik, kicsit megijedtem. Szerelmes vagyok, de még csak 2 hónapja vagyunk együtt
2021. ápr. 20. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja persze meg értem, nyugi nem vagy terhes ha a teszt negatív lett, a fogamzásgátló bekavart 😊😊😊
2021. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!