Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem furcsa a ma látott...

Csak nekem furcsa a ma látott kismama pocakja?

Figyelt kérdés
Én is egy kisgyermekes anyuka vagyok, sok kismamát láttam már mindenféle nagyságú és formájú pocakkal, de most ez teljesen ledöbbentett. A nő olyan kb 160 magas, rettenetesen vékony volt. Egy szűk pulcsi volt rajta, ami teljesen kiadta alakját. Meg nem tudnám mondani hányadik hétben volt, mert ugyan nagy volt a hasa az alkatához képest, de olyat képzeljetek el,mintha egy motoros bukósisak lett volna a felső alá bedugva, és ráadásul annyira lenn volt neki, olyan alacsonyan, hogy a köldöke ahogy kidudorodott szinte már felfelé ívelt. De rendesen a pohár a hasán megállt volna a melle alatt. Engem szinte megijesztett a látványa, de körbeírni is nehéz, ahogy kinézett. Mit gondoltok, egészséges terhesség lehetett ez? Persze nem rosszindulatból kérdem, csak nekem nagyon furcsa és szokatlan volt..
2011. okt. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én 17 cm vagyok, és bár nem vékonyka alkatú, de nagyon kicsi pocakom volt az első gyerekkel és mikor a vége felé leszállt és éppen bekeményedett, bizony hasonlóan állt, mint ahogy leírod. teljesen körülírhatóan kimelekedett, mintha egy kis dinnyét raktam volna a ruhám alá... talán neki is éppen befeszült.
2011. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hasonlóan néz ki a hasam,második babámat várom.

Épp most tetem le róla bögrémet,hogy tudjak válaszolni.

Holnap megpróbáálom neked lefotózni.

2011. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
szia.Hát nem tudom elég sok féle pocit láttam már én is bár elég vizuális típus vagyok,de ezt nem tudom így elképzelni:)Én is 160cm vagyok nagyon vékony mindkét babámnál,végig lent volt a pocim és mindig viccelődtek velem hogy egész dinnyét nyeltél?Meg bedugtad a gyerek labdáját a pólód alá..hasonlók annyira kerek volt a pocim,bár nem volt nagy.Sőt még a pohár is megállt rajta:)teszteltük üres műanyag pohárral:)És egészséges szép formás gyerekeket hoztam a világra...de én mindig mondom amikor valaki pocakról beszél,nincs két egyforma poci,terhesség,és a pocakméret nem függ össze a baba nagyságával;)
2011. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rajtam meg észre sem vette volna senki, hogy terhe voltam, mert molett alkatú voltam akkor is, szinte nem is változott a külalakom :)
2011. okt. 17. 22:15
 5/9 A kérdező kommentje:
3.válaszoló: igen, nekem is olyan furcsa volt a látvány, ha nem saját szememmel látom, akkor én sem tudtam volna el sem képzelni :D
2011. okt. 17. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez semmi, én egyszer olyan ksimamát láttam, akinek doboz formájú volt a pocakja:D először nem hittem el, hogy terhes, fogalmam sem volt, hogy miért rakott a ruhája alá dobozt. Aztán egyszercsak elkezdte simogatni a hasát. Nagyon meglepődtem. Tényleg szabályszerűen doboz formája volt, és megmertem volna esküdni, hogy még az éleit is látom a doboznak:D
2011. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Te nem rólam beszélsz? :)))

Én is 160 cm vagyok és csak a hasamra híztam, direkt szűk felsőkben járok, ami kiadja a pocim formáját, ami szép kerek, de már eléggé lent van. Már úgy is csak pár napig, hétig tudom mutogatni :)))

2011. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van ilyen...én nst-re várakozás közben találkoztam mindig egy ilyen anyukával aki borzasztó vékony volt és a pocija meg tök lent egy szabályos gömb volt. Nagyon érdekes volt:))

De ahány nő annyiféle poci:) nekem pl. mindig FENT van a hasam mindhárom terhességemnél úgy volt hogy teljesen a mellem alól indult még az utolsó napokban is, nekem aztán kis pálinkáspohár se fért volna oda, nemhogy bögre:D

Mondjuk 4 kiló feletti babáim lettek és hosszúak is voltak és még így is görbe volt kicsit a kis lábuk születés után, mert nem volt elég helyük.

2011. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ez semmi, én pár hónapja olyan pocakot láttam, mintha egy csúcsfej lett volna a hasa helyett. Nem tudom, hogy a baba feküdt nyújtózkodva valahogy úgy, de ez teljesen rémisztő volt.
2011. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!