Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára már 20.hét környékét...

Mára már 20.hét környékét járom a Vki 13.hétnél megérezte hogy megmozdult a pici egy lehelletnyit?

Figyelt kérdés
Én először nem tudtam mi az érzés de aztán egyre többet éreztem most pedig ugyanazt intenzíven .

2021. ápr. 22. 10:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Első babás vagyok! 🥰 es igen vekony testalkat ha ez szamit
2021. ápr. 22. 10:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Vekony testalkatú vagyok, első babámat 18hetesen mintha ereztem volna, 20.héten lett biztos.


Most a második babát a 14.héten kezdtem el érezni. 16hetes vagyok, most kezd napinszintűvé válni.


Nem momdom, hogy kizárt, de nem sok esélyt latok rá első babanál ilsen korán. Első babanál még azt sem tudja az ember, mit kellene éreznie. Simán összetéveszthető a bélmozgással. Ami amúgy idáig is volt, csak nem figyeltél ennyire rá

2021. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én éreztem az elsőt 13-14 hetesen. Most a másodikkal is akkor már éreztem, most már naponta többször is, 16 hetes vagyok.
2021. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!