Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás lehet?

Jósló fájás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenhol csak azt olvasni ,hogy a jósló fájás menstruáció szerű görcsökkel,pocakkeményedéssel jár. Nos én néhány napja a derekamba érzek rendszertelen nyilallásokat, viszont nem sugárzik sehova , csak ott érzem. Nem tudom eldönteni ,hogy ez jósló lehet ,vagy esetleg valami más. Első baba,így fogalmam sincs ,hogy mit kéne éreznem :D

Valami esetleg tapasztalt hasonlót?

Köszi előre is.

35 hkm



2021. ápr. 22. 14:58
 1/5 anonim válasza:
55%
Biztosabb az orvosi vizsgálat...
2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ :)

Említettem az orvosomnak, de mivel nem mondott rá SEMMIT, így úgy gondolom nem lehet baj. Megyek majd védőnőhöz, nyilván neki is mondom majd, de most elsősorban személyes tapasztalatokra volnék kiváncsi ;)

2021. ápr. 22. 18:11
 3/5 anonim válasza:
75%
Nekem is fáj a derekam. Szerintem ez a terheléstől van. Viszont nekem volt már jósló is és az egy feszítő érzés a has alján. Nekem nem fájdalmas és nem menstruációszerű.
2021. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia :)

Nekem szerencsére nem fáj a derekam,csak ezeket a nyilallásokat érzem néha.

Kitartást neked ☺️

2021. ápr. 23. 05:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jósló :)
2021. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!