Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás terhesség korai...

Barnázás terhesség korai szakaszában mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nincs benne vér, enyhén barnás, már pár napja tart. Nincs rossz közérzetem. Néha enyhe alhasi görcseim vannak, de nem fájó. Menjek orvoshoz mindenképp? Az orvos milyen vizsgálatot csinál? Vagy csak felír gyógyszert? 5 hetes vagyok
2021. ápr. 23. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális, bár van hogy nem jelent gondot. Progeszteronhiány okozhatja pl, ennek pótlása érdemes lenne, mert ez tartja meg a terhességet. Menj orvoshoz minél előbb.
2021. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ne lenne benne vér? Azért barna, mert vér van benne.
2021. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Igen, menj orvoshoz, ezzel sürgősséggel fogadnak majd. Legalábbis nálunk így volt. Nekem 2 napig volt, az orvos az uh-n megnézte, úgy tűnt, hogy nincs gond, azt írta a papíromra, hogy ép szélű petezsák, vagy ilyesmit. De nem is írt föl semmi gyógyszert, nem tudom, mitől függ, adnak-e progeszteront. Nem lett semmi baj, most 17 hetes vagyok.
2021. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Nekem így kezdődött a vetélés. És enyhe gorccsel. Azonnal surgossegi!!! Remelem nem lesz baj veletek kérdező! Majd írj!
2021. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kórházba ha bemegyek ott fogadnak mindenképp? Házi orvost nem érem el
2021. ápr. 23. 18:37
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen, fogadniuk kell.
2021. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! Remelem te nem olyan orvost fogsz ki mint én. Sajnos szeretik nem komolyan venni az ilyen eseteket.. nekem sajnos ez a tapasztalatom.
2021. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Mielőbb doki!

Nekem is volt 5hetesen egyik este, szóltam a dokimnak,másnap reggel mennem kellett az sztkba, soron kívül fogadtak kora terhességi vérzéssel küldött be.

Hematóma miatt volt, kaptam progeszteront és ágynyugalom két hétig.

2021. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%

Ne házi orvost keresd ezzel, ő nem igazán tud segíteni, hanem nőgyógyászt.

Hüvelyi uh-ot csinálnak esetleg vérvételt.

2021. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

4-es is én voltam.. és sajnos ez volt az igazság, nem tudom miért kellett lepontozni

2021. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!