Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt megértő a...

Mennyire volt megértő a terhesség korai szakaszában a párotok?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok és borzasztó fáradt, szinte minden délután elalszok kicsit, de így is hulla vagyok folyamatosan. A párom szerint csak lusta vagyok, nem érti miért alszok el állandóan, vagy nincs kedvem sétálni sehova a 30+ fokban. Hiába mondom, hogy pár hét és jobb lesz, nem igazán hiszi el, hogy ez a terhesség velejárója, nem beszélve az állandó émelygésről és hányingerről ami gyötör.

A ti párotok hogy állt a kezdeti tünetekhez?


2020. aug. 30. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém iskolázott és szeret is, ezért tudta, hogy mik a terhesség velejárói és gyengéden bánt velem. Nem fejtem ki, mert sírva fogsz fakadni. Inkább engedd el a témát, már úgy is mindegy, szülni fogsz neki! :( Sajnos.
2020. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan normálisan állt hozzá, mivel szóltam előre, mivel jár a terhesség, együtt olvastunk utána a tüneteknek, nehézségeknek. Javaslom ezt nektek is :)
2020. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves volt és megértő. Sokat voltam rosszul. Ápolt, segített, ahogy tudott.
2020. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban megértő volt, mert tudta, hogy mit jelent az, hogy "terhesség". Ne haragudj, de a párod elég gáznak hangzik. A férfiak többsége felfogja, hogy a terhességnek tünetei vannak.
2020. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem tudta, mivel jár a terhesség. Mindig figyelmes és megértő volt.

De te számíthatsz rá, hogy a későbbiekben is pont ennyire lesz megértő... Amikor egész nap szoptatsz, ömlik még belőled a vér és napok óta nem aludtál 20 percnél többet egyhuzamban. Majd akkor is mondhatja, hogy lusta vagy, mert nincs felmosva és meleg vacsora az asztalon mire hazaér.

2020. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Csak a pozitív teszt mutatta, hogy terhes vagyok, úgyhogy nem volt mire megértőnek lennie
2020. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Iszonyat sokat hánytam mind a 4 babával. Még a házimunkát is átvállalta azokon a napokon amikor teljes kivoltam. Hagyott pihenni, és mindenben megértő. Ezért is mertem vele ennyi gyereket vállalni.
2020. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Vesztettünk már el újszülöttet, szóval velem nagyon megértő volt a férjem minden tekintetben.
2020. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi e fenánek szülsz egy ilyennek, de most komolyan? Max fél-1 év és egyedül maradsz a gyerekkel.
2020. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben segített. Nem bírtam elviselni a hús szagát sem nyersen sem sülten,mert rögtön hánytam, ezért,ha húst szeretett volna enni, akkor átment anyósomhoz megcsinálni, kérném sem kellett. Napi 14 órát aludtam összesen és, amikor felkeltem, megkérdezte, hogy mit ennék szívesen,ami nem jön ki belőlem és, hogy mit csináljunk, hogy jobban érezzem magam. Ilyen egy normális férfi viselkedése.
2020. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!