Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb lett kicsit a magzatv...

Kevesebb lett kicsit a magzatvizem. Ez mit jelent? Kéne aggódnom? Előbb fogok szülni?

Figyelt kérdés
35hetesen II. értségű a méhlepényem. Ez jó vagy rossz? Ilyenkor már körülbelül mekkora lehet a baba hossza? Mindig elfelejtem megkérdezni az orvosnál.2200g a Becsült súlya.
2010. aug. 22. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi komoly!

II foban érett lepény normális ilyenkor már.Olyan 45cm-es lehet a babó.Hosszukban nem nőnek már úgy,mint súlyukra.

Kevesebb a magzatvíz?Semmi baj,ilyenkor már nem termelődik több csak cserélődik 5 óránként.Most úgy 1,5 liter lehet a víz.Ha neked kevesebb,igyál nagyon sokat!Pláne ebben a melegben.


35 hetes km.

2010. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi eltérés nincs nálad, minden olyan az eredmények szerint, mint ami ennyi hetesen kell. Ebből nem lehet arra sem következtetni, hogy mikor fogsz szülni. A hosszát nem tudom :)
2010. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És súlyra?

Nem lesz túl nagy szerintem...

De még gondolom sokat fog hízni.

2010. aug. 22. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3 kiló meg lesz!


első kismami voltam.

2010. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem is 2200g-ra becsülték, csak nekem a 34.héten. A 39+6 szültem, 3640g-mal.
2010. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonlóak voltak az adataim.34 hét 4 naposan volt a kicsi 2 kg, a lepény I-II. érettségű.De hiába is próbált ijesztgetni a szonográfus nő, én tudtam, hogy így a vége felé már természetes folyamat, hogy öregszik a méhlepény.Az lenne a furcsa, ha nem lenne érettebb.A magzatvizem átlagos volt.azért vizsgálják ennyire, mert ebből is lehet következtetni dolgokra.Ha túl sok az azt is jelentheti, hogy nem kortyol belőle eleget, valami gond van az emésztéssel, nyeléssel.Ha túl kevés, jelentheti azt, hogy nem pisil eleget. ( vizeletürítési gondok) De nálad biztosan nem erről van szó.Természetes, hogy a szülés közeledtével csökken a magzatvíz mennyisége.Egyébként logikus is: minél nagyobb a gyerek, annál jobban kitölti a teret, és annál kevesebb hely jut a magzatvíznek.Csak az orvosok óvatosak, inkább megnézik 100-szor, minthogy baj legyen.Semmi gond nincs!
2010. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!