Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb lett a magzatvízem.26...

Kevesebb lett a magzatvízem.26 hetes vagyok, mitől lehet? Baj van? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szivárog. Legalábbis nem érzékeltem. Két hete még normális volt. Néhány napja aluszékonyabb vagyok és étvágytalanabb. Kevesebbet is iszom. De a baba sokat mozog.
2010. jan. 21. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Te túl aggódol, szerintem nincs semmi probléma.Ha a baba sokat mozog jó érzi magát ott bent. Még aki nem terhes, annak is vannak étvágytalanabb, aluszékonyabb napjai. Frontok jönnek mennek, ez is befolyásolja a mostani panaszaidat.
2010. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt még az orvosok sem tudják.Sajnos nem jó ha kevés a víz.Ismerősömnél ezért került kórházba a 30.-ik héten!!Úgy volt,hogy akkor rögtön szülnie kell.Azóta is csak napokkal tologatják a szülést, de nem tudják elvinni a 40.-ik hétig.

Ígyál sokat állítólag segít, de nála napi 5 liter mellett sem lett változás.

2010. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja most 33 hétben van, de lehet hogy már jövőhéten szülni fog, kapott már tüdő érlelőt is.1hete.

2.-ik.

2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia


nekem is kb. a 28. héttól kevesebb lett.

mit mondott az orvos?

elvileg még visszatöltődhet, majd a következő uh-n megmondják. gondolom, sűrűbben kell menned uh-ra.

nekem nem lett több,valószínű elszivárgott valahová a szervezetmbe.

nekem a végén, 32. hét körül fel kellett tölteni, mert már szinte nem is volt víz.

de ettől még nem biztos, hogy nálad is ez lesz, csak leírtam.

2010. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. igen, igyál normálisan, de azért ne túl sokat, tehát nehogy 5 litert, mert felesleges, nekem azt mondták.
2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos, ahogy nézegetek az interneten, azt olvastam, hogy az összezsugorodott testtartás ennek lehet a következménye. Azóta beszéltem a dokival és holnap kell mennem hozzá.

Persze, hogy aggódok. Három vetélésem volt eddig. A 20 héten még mosolygott ez a pici lány, most összegömbölyödve ücsörgött.

2010. jan. 21. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:

én vagyok, akinek kevés volt szintén

figyi, a kényszertartás akkor lehet, ha nagyon kevés!

nyugi, nekem szinte semmi víz nem volt, és nem volt kényszertartásban a babám. az ultrahangon látják, ha esetleg van ilyesmi, és akkor intézkednek.

de a születés után ezen gyógytornával is lehet segíteni, ha esetleg a kényszertartás miatt merevek a kis izmai vagy valami.

komolyan, nekem a feltöltés ellenére annyira kevés volt, hogy alig vettem észre, amikor elfolyt a magzatvizem, szinte csak pár csepp folyt.

nyugodj meg, és majd írj, hogy mi van!

2010. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok vizet kell inni, nekem a kórházban azt mondták, hogy pótlódik így a víz.
2010. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!