Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fogja még ezt csinálni...

Meddig fogja még ezt csinálni a barátnőm? És ezt direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Minden éjszaka fel ébred és olyat kér enni ami pont nincs itthon. És éjszaka már nem lehet kimenni ő meg nem érti meg. Addig hisztizik meg nem szerzek neki valahonnan.

Tegnap pl joghurtot kért de nem is ette sosem, mindig azt mondta hogy nem szereti.


2021. ápr. 27. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Addig fogja csinalni, ameddig van egy balek aki hagyja neki. (Igen, az te vagy.)
2021. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Terhes nőknek sokszor van ilyen. Nem ő tehet róla, hanem a hormonok. Igen, sajnos sokszor van úgy, hogy mire megveszed amit kér, addigra már rá sem tud nézni, egy órával előtte még mindent megmozgatott, hogy joghurtot egyen. Ez is a terhesseggel jár, ennek o is szenvedő alanya. Légy megertobb és turelmesebb. Nem direkt b*sztat téged.
2021. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az egyesnek igaza van. A filmekben azt látta így kell. Csak szivat, állj a sarkadra.
2021. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Amíg kívánós, lehet, hogy a végéig.

Bar nem értem, hogy miért nem tudja felfogni ha nincs otthon. Kérdezd meg tőle esténként, mikor még lehet menni boltba, hogy szeretne-e valamit,ha azt mondja hogy nem, akkor így járt.

Én is kívánós voltam, de azért ilyet sosem csináltam. Felfogtam, hogy éjjel nem tud a férjem szerezni nekem azt amit kívánok, és másnap megvettük.

2021. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom megérteni az ilyen kismamákat. Én is kívánós voltam, de sosem lettem volna képes csicskáztatni a férjemet. Ha megkívántam valamit, ami nem volt itthon akkor próbáltam helyettesíteni. De ha még az sem ment akkor elmentem magam és megvettem.

Keltsem fel az alvó páromat, akinek holnap munka, csak azért mert én épp éhes vagyok? Ez csak hiszti a párod részéről.

2021. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt ember, ha akar valamit, szolgálja ki magát. Téged meg hagyjon aludni.
2021. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez mekkora színjáték!

Kívánós kismama van. De az h képes ezért a párját felébreszteni....

Ez csak rájátszás!!!


Szép lett volna ha éjfélkor fogom a 4 évesemet és elmegyünk joghurtért. mert a férjem éjszakás, és csak mi vagyunk itthon. Lehet haza kellett volna hívnom munkából.

Jah nem. Mert ő nem palimadár

2021. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Derjaderja ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, milyen választ vársz. Én még sose hallottam erről a "kívánósságról", pedig 2 gyerekem van és csomó kisgyerekes ismerősöm.

Olyan van, hogy éhséghányinger, illetve hogy vki sokat hány és csak kevés féle ételt tud megenni, vagy valami más ízlik neki mint korábban, de egyik sem indokol azonnali bevásárlást. Feküdnie kell amúgy, hogy nem tudja magának megszerezni, amire gusztusa támadt?

Szerintem addig tart amúgy, amíg véget nem vetsz a kiszolgálásának.

2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Én terhes vagyok és bár mostanában kívánok dolgokat nem vagyok a hormonok miatt egy dedós szintjén. Megértem ha valami nincs a hűtőben.

Barátnőd csak szereti megélni, hogy terhes és nem vagy köteles éjjel nekilódulni, hivatkozz a kijárási tilalomra és pont.

2021. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik. Nálam is volt hogy éjszaka vagy ötször kimentem a konyhába a teli hűtőhöz, és semmit nem találtam belőle ehetőnek, hiába nyitogattam. Aztán hajnalban felcsillant a gondolat hogy áfonyát akarok enni. Nem volt, sírtam kicsit, de felnőtt vagyok, kibírtam, és reggel nyitásra ott toporogtam a piac bejáratánál. Eszembe se jutott a férjemet ugrasztni éjszaka, pedig akkor nem volt kijárási tilalom, biztos talált volna valahol. Beszélgess el vele, hogy ezt ne, vegyen vissza kicsit a drámából.
2021. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!