Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok, és...

32 hetes kismama vagyok, és tegnap este 10 óta rettenetesen fáj a hasam. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam ultrahangon, minden rendbe volt. Aztán már iszonyat éhes voltam ezért hirtelen ettem viszonylag sokat. Bár akkor még semmi bajom nem volt, aztán egy körtét is megettem és onnantól kezdve iszonyatosan fájt feszített a hasam. Egész éjszaka nem aludtam úgy fájt. Azt hittem reggelre elmúlik de azóta is tart. Néha elmúlik, néha sokkal rosszabb. Enni óvatosan próbáltam csak egy kis levest és pitítóst. De nem tudom már hová tenni ezt a fájdalmat. Érdemes lenne már orvoshoz fordulni?
2021. ápr. 28. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Elcsaptad a gyomrodat. Majd fosol egyet és minden szép lesz.
2021. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka elég sűrűn jarkaltam a wcre, de nem volt hasmenésem. Minden esetre én is ebbe bízom, hogy elmúlik, csak ilyet még sose éreztem főleg nem terhesen.
2021. ápr. 28. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Igyál egy kamilla teát, az helyre tesz. 36 hkm
2021. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan helyzet, ami indokolja a sürgősségit, pl. vakbél gyulladás. Ha csak elrontottad volna a gyomrod, 1 nap alatt már lenne hasmenésed.
2021. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közbe sikerült elérni a szülésznőmet, bemegyünk megnéznek, mert nem múlik. Igen amúgy a vakbélgyulladástól tartok nagyon.
2021. ápr. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!