Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes lombikos "kismama"...

6. hetes lombikos "kismama" vagyok. Rettenetesen fáj a derekam alul középen. Alig tudok mozdulni. Ez jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelbe a kismamát, mert még uh.nem erősítette meg, csak remélni tudom, hogy nincs gond. Volt már egy vetélésem, akkor nagyon meg voltam fázva pont a beágyazódáskor és uh-n csak üres petezsákot láttak.

Most 2 gondom van "csak":-) Egyrészt a derékfájdalom, vérzéssel, barnázással nem társul...illetve elkezdtem köhögni. szerintetek ezzel lehet gond, vagy jelenthet gondot így az elején?


2014. márc. 4. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az ügyeletet, h ez ilyen esetben normális-e. Egy telefont megér...
2014. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 hetes lombikos vagyok:-)

Nekem is nagyon fàjt a derekam màr az elejétől fogva,most is ha takarìtok vagy sokat vagyok talpon nagyon megfàjdúl.

Igaz nekem màr terhesség elött is volt derékfàjàsom(fodràsz vagyok)

A védőnöm szerint ez a babànak nem okoz bajt csak nekem kelkemetlen és sajnos jobb nem lesz.

Próbàld meg erősìteni a hàtizmodat.

2014. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!