Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bemenjek a kórházb...

Szerintetek bemenjek a kórházba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hétfőn már voltam bent. Nagyon sokat keményedik a hasam és ez fáj is. Akkor csináltak CTG-t ami negatív lett (persze, mert akkor pont nem volt semmi...)

most is ugyan ezek a tünetek vannak annyi plusszal, hogy enyhe görcsöt is érzek az alhasamban, meg néha megfájdul a derekam ( semmi rendszeres nincs benne).

Pénteken indítják a szülést egyébként, ha addig semmi. Már minden apró jelre ugrom, hogy ez már az... borzalmas :(

Szerintetek be menjünk? Vagy fölösleges, mert csak én képzelődők megint? :(


2013. márc. 5. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van kádatok akkor ülj bele meleg vízbe ha nincs akkor jó meleg vízzel tusolj le. Ha ezek rendes fájások akkor rendszereződni fognak, ha jóslók akkor elmúlnak. Illetve ha nem szűnik akkor mindenképpen mennék a kórházba. :) Sok sikert lehet, hogy már ma megismered a babádat. :D
2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. ha beindul, tudni fogod, az olyan, hogy majdnem a falat kaparod.
2013. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kádból írtam :D semmi rendszer, maradt minden, ahogy előtte...
2013. márc. 5. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha tulhordas miatt van az inditas akkor en biztos bemennek. Sajnos ilyenkor mar sok baj is tortenhet. Jobb feleslegesen benenni! Ha nem vagy szuperul ugyis megvizsgalnak.. En nem is jonnek haza onnan.. Ott megis csak nagYobb a biztonsag. Ilyenkor mar nem ctg a legfontosabb vizsgalat hanem a magzatviz. Azt neznek gondolom mindennap..
2013. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát ezaz, hogy nem :( de most mintha történne valami... 21:10 óta írom, 10 percenként érzek valami fájás szerűséget (nem tudom milyen,ezért nem merem rámondani...) még 1 órát várunk ha nem múlik, akkor megyünk be.
2013. márc. 5. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, az igazi fájásokat nem lehet eltéveszteni, azok rendesen fájnak! Szerintem idejekorán felesleges bemenned! Próbálj meg aludni! Ha el tudsz aludni, még biztos van időd! Nyugi, nem fogod átaludni a szülésed!
2013. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Erősödtek, sűrűsödtek (5-6 percesek) úgyhogy csak bejöttünk. Még nem erős fàjások, de már azok :)
2013. márc. 6. 01:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már nagyban babázik. :) Sok boldogságot hozzá. Jajj már csak 23 hét és megint lesz egy kisbaba a családban. Olyan gyorsan felnőnek a nagylányom meg már két éves. :)
2013. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem már babázol :)
2013. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!