Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tunetetek volt terhesse...

Milyen tunetetek volt terhesseg 4.-5.heten?

Figyelt kérdés

En talan most vagyok abban nem tudom pontosan mert a doki meg nem latott semmit de a teszt mar mutatja.


A lenyeg, van neha egy kis émelygés, alhasi szurkalas, mell fajdalom de nem veszes egyik sem + folyás.


2021. máj. 2. 16:57
1 2 3
 11/22 rozsaramika válasza:
48%
Én 5+1 hetesen mentem uh-ra akkor 1,5cm volt a mégnyálkahártya és uterusban 4,8mm felritkulás volt látható. A legelején nekem megnőtt picit a mellem, érzékeny, plusz a bimbó udvarom.. picit szúrkál a hasam és ennyi a tünetem. Ma vagyok 5+5
2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nekem csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott.. ezert kell vissza mennem a heten.


En hajnalban olyan rosszullétre keltem, hogy fel oraig tuti a wc felett voltam..

A has fajdalom most hala istennek nincs.. az kicsit megijeszt.. mindig azt nezem meg jott-e aztan boldog vagyok mikor nem.


Probalok nyugodt maradni de egy elmen baba utan rettegek

2021. máj. 3. 13:40
 13/22 rozsaramika válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Én ma megyek uhra ismét 5+5 hét
2021. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Remeljuk nalad/nalatok is minden oke legyen:)
2021. máj. 3. 15:56
 15/22 rozsaramika válasza:
Voltam dokinál 2 percet kb azt mondta nem lát semmit. 5+5hetesnek kéne lennem de tudom nagyon jól hogy aprilis 8 vagy 9en fogant...az előző doki aki látta a felritkulast ő keresgélte, jól átnézte lát e vmit... na ez nem :(
2021. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szerintem egy orvoshoz jarj..akit megbizhatobbnak talalsz.

En is egyhez jarok. Nem szeretnem 6 fele doki velemenyet hallani.

1 lassa amit kell nekem az mar teljesen jo.

Egyebkent sajnalom de meg semmi nincs veszve

2021. máj. 3. 19:56
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta hogy a heten 5 hetesnek kene lennem. Nekunk 15-16-an foganhatott akkor volt peteeres
2021. máj. 3. 19:57
 18/22 rozsaramika válasza:
Kedden fogok menni a rendes dokimhoz, csak ő szabin volt,egyébként nem szoktam váltogatni. Ő majd megmondja hogy mivan. Nekem április 8,9.-én fogant az tuti és nem látnak semmit.
2021. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 rozsaramika válasza:
Ha neked 15.,16.-án foganhatott és már láttak nálad vmit az uhn?
2021. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem lattak nalam semmit! 13 mm mehnyalkahartyat amire a doki azt mondta jo vastag.

Eredetileg nem ezert mentem oda, de ha mar ott voltam megemlitettem neki a pozitiv tesztet igy megvizsgalt. Aztan nezte a kis naptarjat vagy nem tudom mi az amivel szamolgatni szoktak, es mondt hogy jovoheten menjek vissza mert ha terhes vagyok akkor mar latnia kell valamit.

2021. máj. 4. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!