Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megjött terhesség...

Akinek megjött terhesség alatt is az honnan tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég parás vagyok és itt gyakorin már annyi cifra dolgot olvastam.

Noss nekem már kétszer megjött és két negatív tesztet is csináltam ennek ellenére még mindig félek.

A mostani menszeszem igen igen kevés a multkori viszont sok volt.

Tudni kell hogy én fogamzásgátlót szedek viszont a multkori alkalomkor ket szem kimaradt es hát elovaladek lehetseges hogy kerult belem. De utana megjott a menszeszem nem is keves de azert tesztet is csinaltam ami negativ lett majd ket het mulva megint csinaltam tesztet ami szinten negativ lett es most megjott a menszeszem ami hozzam kepest keves. Most akkor aggodnom kene?



2021. máj. 2. 19:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg de nem csak kérdést hanem csomó ilyen választ találsz hogy valakinek nem kicsit, nagyon meg volt terhesség alatt a menszesze 1% de az is valami
2021. máj. 3. 07:35
 12/23 anonim ***** válasza:

De NEM a menzesze volt meg, hanem VÉRZETT! A kettő nem ugyanaz.

Tudom egyébként tapasztalatból is, én is küzdöttem ezzel, 3 terhességből 3-nál volt, először csak pecsételgetés, a másodiknál komoly vérzés, ennek vetélés is lett a vége, a harmadik terhesség megmaradt, de ott is erős vérzés volt közben. Minden esetben progihiány és ennek következtében haematóma volt az ok. Hidd el, volt olyan erős a vérzés, hogy akár hihettem volna menstruációnak is, de nyilván ez képtelenség.

2021. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz akkor honnan tudjam hogy a menszeszem van meg vagy olyam haematóma?:/
2021. máj. 3. 21:28
 14/23 anonim ***** válasza:

Innen:


Menstruáció: ciklikus vérzés, átlagosan 28 naponta. Középidőben ovuláció jelei (nyák, stb.). Negatív teszt.


Haematóma: folyamatos vérzés pozitív teszt mellett, esetleg derékfájás, görcsölés.

2021. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudom valaki figyeli e még ezt a kérdést előző héten voltam nőgyógyásznál is csak nem bírtam ki elkellett menjek. Nézett hüvelyi uh.-t és azt mondta minden rendben. Terhesség nincs.

De teljes mértékben még mindig nem nyugodtam meg valamiért. Mit tehetnék még. Nem akarok 1000 orvost meglátogatni..

2021. máj. 18. 20:49
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondtuk már, egy jó pszichológust keress :) Minél előbb, annál jobb.
2021. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy jó sorozatot, nem fogsz ennyire unatkozni.
2021. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

De pl írjátok be keresőbe hogy: nem vette észre az orvos a terhességet

Olyan beszámolók is vannak ahol 7-8 hetes terhességeket nem vett észre nőgyógyász.

2021. máj. 19. 23:24
 19/23 anonim ***** válasza:
És te meg persze mindent szó nélkül el is hiszel, ami megfelel a fixa ideádnak. Figyi, írd be a keresőbe ha már úgyis azon csüngsz egész nap: jó pszihológus+a hely ahol élsz. Kezeltesd magad, mást nem lehet mondani. Szerintem eljött az a pont, hogy felesleges neked itt bármit is írni, úgyhogy részemről elengedtem ezt a kérdést. Menj el nyugodtan hetente nőgyógyászhoz, csinálj magadból totál idiótát.
2021. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Tenyleg azt csinalok magambol en is erzem de nem tudok ezt kontrolalni:(
2021. máj. 20. 06:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!