Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megjött terhesség...

Akinek megjött terhesség alatt is az honnan tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég parás vagyok és itt gyakorin már annyi cifra dolgot olvastam.

Noss nekem már kétszer megjött és két negatív tesztet is csináltam ennek ellenére még mindig félek.

A mostani menszeszem igen igen kevés a multkori viszont sok volt.

Tudni kell hogy én fogamzásgátlót szedek viszont a multkori alkalomkor ket szem kimaradt es hát elovaladek lehetseges hogy kerult belem. De utana megjott a menszeszem nem is keves de azert tesztet is csinaltam ami negativ lett majd ket het mulva megint csinaltam tesztet ami szinten negativ lett es most megjott a menszeszem ami hozzam kepest keves. Most akkor aggodnom kene?



2021. máj. 2. 19:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Elhiszem nem azert mert en igy kepzelem el hanem mert hiheto
2021. máj. 20. 06:44
 22/23 Szilvia2 válasza:
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy agusztus 9 èn mult el de agusztus 8 àn eggyütt voltam párommal menstruácio közben És undorodom a szagoktol nèha meg hányingerem is van. Néha kívánok savanyút is És ma vettem egy terheségi tesztet amit holnap fogok meg csinálni reggel Ès olyan fura mert alig eszek és olyan nagy a hasam mint kb 4 5 hetes lennèk. És a melleim is fájnak. Lehetsèges hogy terhes vagyok ?
2021. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na mi lett a teszt eredmény?
2021. szept. 18. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!