Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt hasonló dolog hogy...

Történt hasonló dolog hogy végig vérezte a terhességet?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok! Baba projekten vagyunk már 6 hónapja! Rendszeres menstruációm van, a mi 31napos és kb 5 napig tart! Március 5-diken a naptár szerint akor volt peteérésem az nap együtt voltam a férjemmel! Peteérés után rá 3 napra barna pecsételő vérzésem volt kis mennyiségben, viszont ez 9 napig tartott(gondoltam hogy lehet fel vagyok fázva). Március 17-diken múlt el a barnázásom és a naptár szerint Március 19-diken kelet volna meg jöjjön! Mikor 3 napja késett csináltam egy terhességi tesztet ami persze negatív lett! Na jó gondoltam erről ennyit, viszont már voltak tüneteim, émelygés, fáradtság, enyhe alhasi görcseim, reggeli rosszullét, mell feszülés, undorodás, fej fájás, gyomorégés éjjel... Mikor már 10 napja késett csináltam még egy tesztet nega lett az is. Már kezdet idegesíteni hogyha a teszt negatív miért gatyázik már ennyit! Na mindegy összesen 2 hetet késett! Április 2-dikán meg jött rendesen mint szokott élénk piros és 5 napig tartott! A naptárom szerint tegnap kelet volna meg jöjjön hogy ha 3 napnál tovább fog késni megyek nőgyógyászhoz. Nem érzem hogy meg kellene jöjjön! Nem vagyok annyira be pánikolva hogy állterheség tüneteim legyenek én igazság szerint még akartam várni egy évet a babával csak a férjem nagyon szeretne! Szóval nem kebzelem be magamnak. Már halottam olyant is hogy első hónapban meg jött a második hónapban meg nem! Lehetséges azok a nők közé tartoznék? Na nem tudom, viszont ara kérlek benneteket hogyha történt hasonló akor írja meg. Hormon zavara is gondoltam.
2021. máj. 3. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj ez az első hónapban megjött ez nem azt jelenti hogy a rendes menstruációval megegyezően napokig élénk pirosat véreztek, csak annyit tesz hogy a menstruáció idejében jelentkezett vmi amit ők egy enyhe mensinek gondoltak. Én is barnáztam az első hónapban mondom oké megjött, de így vissza gondolva egyáltalán nem hasonlított egy rendes mensihez, nincs terhesség alatt rendes menstruáció, de viszont azt tudnod kell hogy a legtöbb terhesség magától elmegy a 6. Hét előtt, szóval lehet az voltál csak nem tapadt meg rendesen vagy hasonló. Amit még tudnod kell hogy terhességi tünetek nem jelentkeznek a 6-7 hét előtt szóval a te "reggeli rosszul léted" és hasonlók nem terhességi tünetek terhesség esetén az első amit észre veszel az elmaradt mensi, nem lesz előtte reggeli rosszul léted
2021. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7hónapot végig menstruáltam

Pontosan jött meg mindig

És ugyan úgy 4napig tartott mint előtte

Minden egyes hónapban a "mensi" kezdetekor vonultam az orvosomhoz, és megnézett

Minden rendben volt

Ugyan kislányom korababa lett, de sok köze nem volt a vérzésekhez

2021. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat!
2021. máj. 4. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!