Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen mennyit mozog a baba?

17 hetesen mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés

Másfél hete éreztem először csiklandós érzést. Első baba így nem voltam benne biztos,hogy ő lehet az.

Aztán egyre inkább kezdtem figyelni és akkor már tudtam hogy bizony ő az.

Viszont ma még nem éreztem és tegnap sem volt túl aktív. Kevesebbszer éreztem.

Nem egyformán fogom érezni mindennap?

Aggaszt picit a dolog.



2021. máj. 5. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Az elején nem egyforma, én 20 hetes vagyok, vannak lustább napjai a babámnak. A védőnő is mondta hogy ne ijedjek meg ha pár napig nem érzem. Lehet akkor máshogy fekszik, és nem elég erős ahhoz hogy minden mozdulatát érezzem, illetve helye is van még bőven.
2021. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 🙂
2021. máj. 5. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején még nem biztos, hogy mindennap érzed majd, ezen nem kell aggódni, teljesen természetes.
2021. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lassan 18 hetes leszek és egyáltalán nem érzem, pedig folyamatosan figyelek, hátha. 🤷🏻‍♀️
2021. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem is vártam ilyen korán.

Mindenki azt mondta hogy ó majd csak 20 hét után.

A kis mano ezt megcáfolta. 🥰

2021. máj. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!