Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron kezelés leállítása?

Progeszteron kezelés leállítása?

Figyelt kérdés

6. hét óta szedem a progesterone exeltis-t napi 2x, ma töltöm be a 10 hetet, tehát igazából holnap már a 11.ben vagyok.. Dokim azt mondta, hogy a 12. hétig állítsam le, előtte egy hétig napi 1, aztán vége.

Józan paraszti eszem azt diktálja, hogy a héten még szedjem a 2x1et, ha betöltöm a 11. hetet egy hét múlva, onnan kezdjem az 1x1et, és amikor betöltöm a 12. hetet, attól a naptól már nulla.


Jól gondolom? Más is így csinálta? Annyira izgulok, nem akarom, hogy baj legyen belőle.

Érdekelnek tapasztalatok a leállításról, pozitív-negatív egyaránt. Volt, aki bevérzett utána és tovább kellett használni?


2021. máj. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
11.betöltött héttől csökkentsd, tehát egy héttel később, mint írod.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a doki nem mondta hogyan kell, az azt is jelenti, hogy olyan nagyon elcseszni nem lehet. Ha vetélést kockáztathatnál vele (gondolom ettől félsz, én is ettől féltem), akkor azt mondta volna, hogy mit ne csinálj. Szép fokozatosan csökkented aztán abbahagyod,teljesen jó úgy ahogy kitaláltad.
2021. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es, szerintem ugyan ezt írtam, de azért köszönöm :D


2es, persze, ettől tartok.. de remélem akkor így minden rendben lesz! Köszönöm :)

2021. máj. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!