Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta praevia marginalis,...

Placenta praevia marginalis, erős vérzés a 17 héten. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 18. héten mondtak placenta praevia marginalist, de nem volt vérzés, most 21.hét, és azóta se véreztem. Úgy tudom vérzés akkor lehet ha ráhúzódik a méhlepény a méhszájra, ha csak mellette van akkor nem. Hívtad már az ügyeletet?

Nekem azt mondták, ha véreznék, feküdjek le, ülhetek is, csak ne fészkelődjek,ne mászkáljak, és ha erős vagy fokozódik, akkor hívjam az ügyeletet, ők meg tudják mondani be kell-e mennem.

2021. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjjel bejottem a kórházba egyből ahogy meglattam. Nemrég vizsgálták meg újra a vérzést azt mondják javul, de én félek hogy baja lesz a kisfiamnak.
2021. máj. 5. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Az biztos, hogy a lehető legjobbat tetted mikor bementél. Szurkolok nektek.
2021. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!