Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen TSH 3,6....

13 hetes terhesen TSH 3,6. Nagyon magas?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy 2,5 alattinak kellene lennie az értéknek (de inkább 1-2 között). Nem tudom sajnos, hogy terhesség előtt volt-e pajzsmirigy alulműködésem, mert nem néztek TSH-t.

Járt már valaki így? Ha most kapok gyógyszert az nem késő, ugye?


2021. máj. 5. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon erősen kontrollálják. Nekem 6.5 volt terhesség előtt, hiába vittük le 1-2 közé teherbeesés előtt, ahogy teherbe estem nekem is rögtön visszaugrott 3.5-re, és emelhettük a gyógyszer adagot. Nem lesz baj, 13 hetes magzatnak már ki van fejlődve a saját pajzsmirigye is és megkezdi a hormontermelést :)
2021. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónappal teherbeesés előtt derült ki az alulműködés. Minimális gyógyszerrel 6 hét alatt lement 3,9-ről 1,5-re. Három héttel később lett pozitív a terhességi tesztem, még aznap elmentem vérvételre, 3,2 lett. Emeltünk a gyógyszeren, egy hónap múlva már csak 2,2 volt. Szóval ne aggódj, egyáltalán nem vagy elkésve, ha most kapsz gyógyszert, pár hét alatt kb csodákra képes.
2021. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!