Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen látszhat...

13 hetes terhesen látszhat már has növekedés?

Figyelt kérdés
Reggel néztem, állva pici domborodik köldök alatt, vékony vagyok, előtte majdnem teljesen lapos hasam volt. Fekve érzem hogy alhasam a szeméremcsont felett kemény, kicsit domború.Puffadok is eléggé, de az más inkább délután-este és egész hasam mint egy lufi. Első baba lesz, fogalmam sincs hogy néz ki a kezdődő terhes pocak :D

2021. ápr. 15. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazan,ennyi idosen max a belgazok miatt tunhet nagynak.
2021. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A mehedet érzed igen, én 14 hetes vagyok és nekem is ilyen kemény a pocim
2021. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Latszani nem latszott, de fel voltam ekkor mar puffadva es erzekeny volt a hasam, ezert kb ekkor kezdtem terhesndragot hordani. Nekem a 6. Honaptol latszodott rendesen.
2021. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem látszott az első ennyi idősen, pedig egyáltalán nem puffadtam. Nagyon gyenge a hasizmom, ahogy nőtt a méhem, azonnal látszott. A kicsik ennél is korábban látszódtak, kis korkülönbséggel születtek. 😊
2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Fiammal kb a 10.héten elkezdtem puffadni, ez kb a 14.hétig tartott. Akkor volt pocakom. Majd a puffadás elmúlt, a pocak is eltűnt. Aztán a baba miatt a 18.héten kezdtem kerekedni, de azt csak én vettem észre magamon. Férjemnek a 20.hét körül tűnt fel, ismerősöknek a 24.hét körül.


Most 15hetes vagyok a második babával, kb most akkora a hasam, mint fiamnál 24hetesen. Most a 12.héttől nődögél. És ez nem puffadás.

2021. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, 13 hetesen már megjegyezték, hogy látszik a pocim.
2021. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy fotót?
2021. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!