Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nő huszonévesen szült...

Ha a nő huszonévesen szült gyermekekt,és 40 évesne,vagy idösebben már nem akar terheséget,mert idösnek öregnek érzi magát terhességhez,babázáshoz,akkor már nem vehető rá,hogy gondolja meg magát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor már nem.
2021. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha sziklaszilárdan így gondolja, nem. Ha bizonytalan, akkor talán. De azért vedd figyelembe, amiket mond, szülhet ugyan egy 40-45 éves, sőt még akár idősebb nő is, de orvosi tény, hogy ilyenkor már nagyobb a kockázat a babára és az anyára nézve is.
2021. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
A kor csak kifogás. Nem akar többet és ezért nem vehető rá. Aki akar, az szül.
2021. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Én 18és20 évesen szültem majd meggyőztem a férjem hogy jólenne még egy 39 évesen szültem nekem a férjem mondja hogy öreg pedig én szeretnék még egy picit😔

Úgyhogy nem a kor a baj nem akar már több gyereket.

2021. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
43 éves vagyok, kamasz gyerekkel. Nem kezdeném újra. Szerencsére kisgyerekekkel dolgozom, így "kiélhetem" magam. A férjem 42 éves. Sok tervünk van még a jövőre nézve, nem érezzük magunkat idősnek, sőt. Épp ezért örülünk a függetlenségnek, a gyerek hamarosan kirepül, mi meg szabadon mehetünk bárhová.
2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerűen csak nem akar több gyereket.
2021. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Nincs az a férfi aki el tudná venni tőlem azt, hogy 40 évesen már felnőtt gyerekkel elkezdhetek kicsit újra "élni".


De van sok ismerősöm, akiket meg lehetett győzni. Szinte mind megbánta.

2021. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Egy 40 felett szülő nő már idős anyja lesz a gyereknek. Az enyém 35 évesen szült engem, de már őt is öregnek éreztem általánosban is, nemhogy gimiben
2021. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem nincs az az isten h ra vegyél mondom ezt most 29 evesen. 26 evesen szultem addigra ujra lesz szabad életem és még mindig fiatal leszek! Nekem erthetetlen h vkinek h van ereje szinte felnőtt gyerekek mellett ujrakezdeni es igy 30 40 evre lekotni magát. Nekem ennel nagyobb szabadság igényem van nem vagyunk egyformák!
2021. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem 40 körül már én sem vállalnám be.

Páromnak szerencséje van ilyen szempontból.

22 és 26 évesen szültem a két lányomat.

Most vagyok 33. Párom 53 éves és még bevállaltam egy közöset, 31 hetes vagyok a fiunkkal.

Később biztosan nem léptem volna meg.

2021. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!