Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nő huszonévesen szült...

Ha a nő huszonévesen szült gyermekekt,és 40 évesne,vagy idösebben már nem akar terheséget,mert idösnek öregnek érzi magát terhességhez,babázáshoz,akkor már nem vehető rá,hogy gondolja meg magát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
A szomszéd bácsim volt 70 éves. El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen idős emberrel neveljek egy kamasz gyereket.
2021. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én 20 évesen szültem, most 44 vagyok, néha agyalunk rajta a férjemmel, hogy akár még bele is férne. De biztosan nem vágunk ele. Ha új kapcsolat lenne, lehet, hogy meggondolnám.
2021. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Indoktól függetlenül senkit nem kell rávenni, hogy akarata ellenére vállaljon további gyereket.
2021. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Körülményektől függ. Anyám nem akart harmadik gyereket. Elvált, újra férjhez ment, a második férjének nem volt még gyereke. Tudta, hogyha meg akarja tartani azt a férfit, akkor kénytelen neki is szülni egyet. Ő bevállalta. Több barátnője járt hasonló cipőben, akik azt mondták, hogy kizárt, a vége mindnek válás lett. A férfiak is akarnak előbb-utóbb gyereket, hiába mondják azt huszon-harminc évesen, hogy nem.
2021. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!