Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön 6,3mmCRL, ma,...

Csütörtökön 6,3mmCRL, ma, hétfőn 4mmCRL az mérési hiba vagy gépi különbözőség?

Figyelt kérdés
6+3 vagyok. Más gép, más doki volt. A szívhangot nem lehetett még hallani,csak látni, sejteni.
2010. aug. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérési hiba. Ugyanis az orvosoknak kézzel kell bejelölni a felvételen a csontok elejét és végét. Ez nem is olyan könnyű feladat, hiszen egy tized mm is számít. Ne aggódj emiatt.
2010. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.Első vizsgálatnál 13mm-es volt a következőnél 11mm.Más gép,más orvos 3 nap különbség.

Mint ahogy az első is leírta,nincs semmi gond csak nehéz beállítani pontosan.A következő vizsgálatnál meglátod mennyit fejlődött a babád! :)

Minden jót!

18hkm

2010. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emiatt ne félj, csak mérési hiba. Nekem 6+1-nél 5,4mm volt a CRL, és hallottam szívhangot. Rá egy hétre, 7+1-nél 8,4mm volt a CRL, ami viszont kicsi, mert legalább 11mm-nek kellett volna lennie. Ez is mérési hiba, két különböző doki csinálta.
2010. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hétfőn 8 mm, pénteken 9,2 mm. Más gép, más orvos. A jó méret a magándokinál volt, a kórházban belemérték a szikhólyagot is. Azt hitték, az a baba feje.
2010. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!