Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevitet véletlenül hüvelye...

Az Elevitet véletlenül hüvelyen keresztül használtam. Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 13. héten vagyunk és Elevitet szedek, viszont mellette használok egy gyógyszert (progeszteron utánpótlás), amit napi 3X kell hüvelybe feltenni. Nem tudom, hogy történt, hogy ma véletlenül a 2 közül az Elevitet tettem fel. Utána nagyon erős barna folyásom volt (gondolom feloldódott), én meg teljesen bepánikoltam, hogy valami baj van. Aztán később észrevettem, hogy a másik gyógyszerből megvan még a déli adag, így rájöttem, mi történt. Lehet ettől valami baj? Reggel már bevettem egyébként az Elevitet.
2021. máj. 7. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem az elevittől barnáztál, hanem azért mert kimaradt a progi. Ha elmúlt a barnázás, akkor nem lesz semmi gond.
2021. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, de hogy tudtad összekeverni? Nem fájt, amikor az elevitet felhelyezted?
2021. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A másik is ugyanakkora, a színe különbözik csak. Egymás mellett voltak, az Elevitet pedig ezen a héten kezdtem szedni, eddig folsavat szedtem csak, ami kis dobozban volt, a progi utánpótlás pedig az első perctől kellett, így automatikusan nyúltam utána, meg se fordult a fejemben, hogy más is lehet azon kívül.
2021. máj. 7. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lehet belőle. Nem ide tartozik,de hasonló sztori esett meg velem,csak éppen anyósom erős nyugtatóját vettem be az allergia gyógyszerem helyett,mert a férjem össze keverte őket, mert egymás mellett voltak. Akkor eszméltem rá, hogy valami nem stimmel, amikor elkezdett bizseregni a fejem és állandóan vihogtam,meg mosolyogtam,mint egy h*lye. Azt mondta a férjem, hogy nagyon ijesztő vagyok, hogy ülök egy helyben és mosolygok. Mint egy pszichopata. Végül úgy jöttünk rá, hogy csak megnéztem, hogy mi a helyzet a gyógyszeres dobozzal és láttam, hogy az utolsó szem cetirizinem ott van amit elvileg lenyeltem.... Mivel túl nyugodt és jó kedvű voltam így a férjem sem volt letolva. 😀 Nagyon jót aludtam az biztos. 🤣
2021. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😁 Megijedtem nagyon, mikor rájöttem, mi is történt valójában, de akkor reméljük, nem lesz gond. Végsősoron vitamin. :))
2021. máj. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!