Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok, most...

29 hetes kismama vagyok, most olvastam véletlenül valahol, hogy nem lehet szájvizet használni terhesség alatt mert alkohol van benne. Én eddig végig használtam mert eszembe sem jutott, hogy alkohol tartalma van! Árthattam a babának?

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok, egyszerűen nem gondoltam erre, hogy mi van a szájvízben! De nem tudom visszacsinálni! Csak most gondoltam bele! jajj....
2011. febr. 11. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

A boldog terhesség kulcsa: ne parázd túl!

Lenyeled a szájvizet? Nem. Akkor lehet belőle baj? Aligha...

egyébként hetente egy pohárka bor is belefér még, mert vérképző.

2011. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút egyet értek az előzővel. Ezt nem iszod meg, annyi idő alatt meg nem tud felszívódni.

Heti egy-két pohár bor, vagy sör is bele kell férjen egy egészséges terhességbe! és majd a szoptatásba is!

2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut egyetértek én is az elsövel. Boldog babavárást!
2011. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

NYUGI!!! Ha már most ennyire parás vagy, mi lesz, ha majd kinn lesz? Lazíts!!

Nyilvánvaló, hogy elhanyagolható mennyiségű alkohol van a szájvízben, gondolom, nem érezted meg te sem az alkoholtartalmát.

2011. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan használd! Mi legalábbis szoktuk ajánlani a kismamáknak a fogászaton!
2011. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok tipikus parázós kismama, csak ez olyan rosszul hangzott, hogy alkohollal öblögetek napi kétszer. Pont azért szoktam rá, mert a terhesség kezdete óta rossz szájízem volt, és tudom, hogy ilyenkor könnyebben romlik a fog egyébként is. De tényleg nem árthattam vele gondolom.
2011. febr. 12. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!