Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fülön vágtam véletlenül, 16...

Fülön vágtam véletlenül, 16 hetes terhes vagyok ugye semmi probléma nem lesz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj nyugi. Te túlélted, a pici is. Ne izgulj ilyen apróságokra.


A továbbiak kapcsán, elvileg egy hasra esés se jelent feltétlen gondot, mert elég jól ki van párnázva. Persze orvos azért nem árt utána. De ehhez az is felesleges. Nem lesz semmi baj, nyugi.

2021. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak fura/túlféltős kismamák. Anyukám mesélte egy nő anno könyvet hozott magával, mert azt hitte két fájás között majd olvas egyet XD
2021. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Rádöbbenhet előbb utóbb h hüle vagy. Monjuk nem azért mert fülön vágtad magad (de azt hogy?) hanem a kérdés miatt.


Uram gyere le!

Hát mi baja lenne ettől?!

Komolyan kérdezem hogy szerinted mégis mi történhet ilyenkor a babával?

2021. máj. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy egy lábtörés is csak az esetleges vérrögképződés miatt lehet veszélyes


Egy füllel szerinted milyen komplikáció merülhetne fel?

2021. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Eltekintve a kérdés lényegétől, ha mégse te vágtad magad véletlenül fülön, hagyd el az apukát mielőbb, mert ha megszületik csak rosszabb lesz!!!
2021. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A babát nem érinti. De a kérdésből ítélve neked kicsit megsérülhetett az agyad 😕
2021. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
A baba valszeg úgy volt vele,a fülbe kölzözik,és ott is távozik
2021. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!