Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérezni a baba nemét és...

Megérezni a baba nemét és szerencsére?

Figyelt kérdés

Csak engem idegesít, amikor valaki ilyet ír, hogy szerencsére lány/fiú lett a gyerekem?

Nem talán szerencsére egészségest kellene kívánni?


Na meg a másik, a nekem azért jött be az adott nem, mert én megéreztem és azt akartam.

Igen ez így működik, álmodban a vajákos asszony rádszórja a nemcsillámport. És kérkedve írják, hogy nekem azért lett fiam/lányom, mert nagyon akartam,,mert én igaz anya vagyok.


(Van fiam és lányom is, így szerettem volna, de tudom, hogy ez nem a megérzéseimnek köszönhető)


2021. máj. 10. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, nekem a szomszéd idős bácsi kezdte el magyarázni valamelyik nap, hogy jaj majd a következő kisfiú lesz, csak akarni kell és sikerülni fog. Lol, mondtam neki, hogy éppenséggel kishugit szeretne a kislányunk úgyhogy kevésbé akarjuk azt a kisfiút, azt mondja, hát, akkor jó lesz a lány is :DDD Nem értem az ilyen gondolkodást én sem, jót mosolyogtam az öregen, aki amúgy minden alkalommal elmondja, hogy a gyerekünk egy remekmű és mindenképpen ismételjük, ezek szerint csak a nemét azért lehetőleg ne.

Én egyébként a lányomra azt hittem, hogy kisfiú, mert a babonák meg ilyen kísérletek azt mondták, nem jött be, előre nem gondolkodtam ilyeneken, szóval nem úgy estem a férjemnek, hogy most márpedig lányt / fiút csinálunk, ilyen nincs :D

2021. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi abszolut ez egeszsegre megyunk😀


Elso terhessegemnel azt hittuk kislany lesz. Kisfiu lett. Amit egyaltalan nem banok mert a vilagon mindennel jobban szeretem.


A masodik terhessegemnel nem tudtuk mi lett volna.. kislanyt szerettunk volna. De a 11.heten meg kellett muteni mert a 9.hetnel nem fejlodott tovabb.


Jelenleg most is varandos vagyok, meg nagyon az elejen vagyunk. De lenyegtelen mi lesz a neme. Maradjon meg és legyen egészséges. Ezek a legfontosabbak.

2021. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De igen, egészséget kellene kívánni. Én sem értem az iylen hozzáállást, na meg azt a középkori felfogást, hogy csak a fiú az ember...Jézusom. Nekünk lányunk lesz, de ha fiú lenne se változtatna azon az örömön, amin okoz a léte. Tényleg csak egészségesek legyünk.
2021. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!