Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs rosszullétem?

Miért nincs rosszullétem?

Figyelt kérdés

Második babámmal vagyok várandos, most 4+5 hetes.

Az első babámmal sosem volt semmi rosszullét és most a másodikkal sem.

Tudom hülye vagyok, de úgy szeretném én is átélni milyen az émelygés vagy hányás. Szóval milyen is terhesnek lenni. Azt gondoltam a másodibál változni fog, de szintén semmi.

Nálatok mikor kezdődtek a rosszulletek?


2021. máj. 11. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyikkel sem volt semmi tünetem, én örültem neki!
2021. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
6 hetesen kezdődött mindkétszer. Én meglettem volna nélküle :)
2021. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen korán hova akarsz rosszullétet?

Átlagosan a 6.hétre éri el a hcg azt a szintet, hogy érezd.

Akkor sem törvényszerű. Nekem pl egyik terhességemmel volt, a másikkal semmi

2021. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 7-10. hét között tapasztaltam rosszullétet; kis hányást, émelygést. Viszont egyáltalán nem volt vészes, aminek örültem. Szerintem ennek inkább örülj. Jól tolerálja a szervezeted a terhességet, szerintem ennyiről lehet szó. Ezen ne rágódj, örülj a babának, aztán még ki tudja, lehet előjönnek rosszullétek :)
2021. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy valaki arra vágyik, hogy hányjon. :D Nekem voltak olyan gondolataim az első hetekben, hogy ha émelygek, akkor biztos minden rendben van a kicsivel, de aztán inkább örültem, hogy nem szenvedek annyira, csak véletlenszerűen undorodok kajáktól, ami naponta változik.
2021. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól viseli a tested a hormonális változásokat, örülj neki. Szerintem nincs abban semmi fennkölt, ha valaki végighány egy trimesztert. Én nem irigylem ezt a hányós kismamáktól. Enyhe émelygéseim voltak csak úgy 2-3 hétig, délutánonként. Hidd el, nem annyira élvezetes, amikor kicsit is rosszul érzed magad a szabadidődben, mikor végre a pároddal vagy a barátaiddal lehetnél nyugodtan. Vannak más dolgok is, amitől az ember azért érzi, hogy várandós. Egy barátunk felesége most van másodszor kórházban a hányás miatt. Ő biztos boldogan cserélne veled.
2021. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és semmi,de semmi nem utal rá, hogy terhes vagyok, mert még a hasam is alig nőtt, nem feltűnő :D soha nem voltam rosszul. Én nagyon örülök és remélem nem változik.
2021. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még lehet, nekem csak 6-7 hetesen kezdődött. De mondjuk jobban örültem volna valóban, ha elkerül. Semmi rosszat nem jelent, ha nincs.
2021. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen odaadom neked az enyémet, szabadulnék már tőle :D

15. héten nagyok, és még mindig hányok, rosszul vagyok szinte egész nap....

nem is értem hogy vágyhat valaki erre. :/

2021. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!