Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás vagy bakteriális...

Gombás vagy bakteriális fertôzés esetén nem kellene a férjemet is kezelni?

Figyelt kérdés

Nekem ez furcsa, hogy már második orvosnál vagyok, és a problémámra, csak nekem

Írnak fel kúpot,krémet..stb.

És amikor megkérdezem, hogy a páromat esetleg nem kellene e kezelni, akkor az a válasz, hogy “ ja, de! Ő is kenegesse magát..

Holott az orvos adott “szabad utat” az együttléthez.

Másnál van ilyen?


2021. máj. 11. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen évek óta, nálunk a spermájában van baci, neki semmi baja tőle én meg kezelgetem magam.
2021. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálunk ez a probléma volt, akkor a férjemnek nem volt elég csak “kenegetni magát”. Azt mondta az orvosom, hogy a férfiaknak semmit nem ér a kenőcs kb, Neki tablettát kellett szedni, és addig míg a tabletta el nem fogyott addig nem lehetett szex. Aztán helyrejöttünk mindketten, ennek már 4 éve, azóta nincs ilyen gondunk.
2021. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam gombás, neki is kellett gyógyszer és kenőcs is. Bakteriális fertőzésre azt mondta az orvos, hogy a páromnak nem kell semmi.
2021. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!