Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg olyan borzalmas a...

Tenyleg olyan borzalmas a cukorterheles?

Figyelt kérdés

Penteken megyek mindenki ijeszteget vele.

Tenyleg annyira szornyu??


2021. máj. 12. 22:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon féltem tőle, feleslegesen. Én is hallgattam a picsogást, hogy fúj, az oldat nem finom. Hát nem.de gyereket várok, ez egy fontos vizsgálat, húzóra lent van és kész. A 3 szuri se volt vészes.
2021. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem 5 perc alatt, hanem egyszerre, pont ez a lényege. Annyi idő alatt bele is keményedik a cukor.
2021. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a löttyöt citrommal nem volt tossz meginni, de utána 3 órán át izzadtam és ment a hasam, a baba mocorgott végig. Kibírható volt, de szendvedtem utána kicsit. Nem lett magas a cukrom terhelés után, nem azért voltam rosszul.
2021. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyomjál bele citromot!Semmi az egész!Nem tudom ivott-e itt valaki már rajtam kívül (császár előtt kaptam) értágítót:)Azt mondta a dr,hogy húzzam le gondolkodás nélkül és ha kihányom hoznak másikat és így tovább.
2021. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem volt,mindenkit szídtam utána, aki ijesztgetett vele
2021. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma reggel voltam cukorterhelèsen. Mindenki ijesztgetett, hogy milyen szörnyű lesz, na meg alapból is féltem tőle mert rosszul viselem a vérvételt. Plusz ahogy felébredek reggel rögtön reggelizek :)

Nálunk 3dl vízben oldják fel a cukrot, vihettem hozzá citromlevet. Semmi extra nem volt, mint a limonádè, fél perc alatt lent volt.

De azért a 3. szúrás után örültem hogy ennyi volt :) (a vérvétel, nem a lötyi miatt)

Ne parázz rajta, nagyobb a füstje mint a lángja.

2021. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Jajj remelem igy lesz🙏🏻 En nem is az innitol felek hanem hogy utana ne legyek szarul. Mindenki mast mondott..
2021. máj. 13. 21:49
 28/28 A kérdező kommentje:
Na tul vagyok rajta koszi mindenkinek😄
2021. máj. 14. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!