Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ha a magzatvíz az...

Mit jelent ha a magzatvíz az átlagosnál kevesebb?

Figyelt kérdés
A 39.hètben vagyok,ma voltam uh-n ès azt mondták hogy a magzatvíz kevesebb az átlagosnál! Ez jót vagy rosszat jelent? Normális ez? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#Magzatvíz.átlagosnál.kevesebb
2016. ápr. 19. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire a végén szerintem semmit nem jelent. Korábban az is rossz, ha sok, meg az is, ha kevés, mert különböző fejlődési rendellenességekre utalhat. Szülés előtt közvetlenül valószínűleg nem baj.
2016. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt 37 hetes koromtól, nem volt semmi gond. Eleinte 2-3 naponta azért nézte a dokim, utána már csak hetente. Meg nekem azt mondta megfelelő az áramlás így jó eséllyel nem jelent semmit.
2016. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 narancs223 ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy az átlagnál kicsit több :( megijjedtem amit írt az első :( komolyan utalhat rá? Bocsi :( irj kedves kérdező hogy mi lett a vége
2016. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó.. Ha baj van, akkor kórosan sok/kevés a magzatvíz, nem átlagostól több/kevesebb.

Több egyébként lehet terhességi diabétesz miatt is ha jól tudom.

2016. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 narancs223 ***** válasza:
3.20as volt a cukorterhelésem akkor csak ilyen végülis nem mondták hogy kórosan sok :/
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!