Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség alatt dopegytet...

Aki terhesség alatt dopegytet szed, hogy bírja ezt az időjárást?

Figyelt kérdés

9 hetes voltam amikor 220ra szaladt fel a vérnyomásom és elkellett kezdenem szedni a dopegytet 4x1 arányban.

Azóta is szedem, stabilan 100 és 120 között mozog a vérnyomásom.

Jelenleg 27 hetes vagyok.

Amikor jó idő van, süt a nap úgy érzem jól vagyok, minden rendben. De ahogy jön egy időjárás változás vagy huzamosabb ideig van rossz idő borzasztóan rossz lesz a közérzetem, erősebben zakatol a szívem, inog a fejem, nehezebben kapok levegőt . A vérnyomásom ilyenkor is jó, mégis rosszul érzem magam.

Sokszor a síró görcs kerülget, azt érzem ennek sosem lesz vége. Félek mi lesz ha ez megmarad szülés után is?

Félelmetes minden amit érzek ilyenkor.

Más is van aki nehezen viseli? Vagy én vagyok ilyen "kivételes"?😔


2021. máj. 14. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Alap magasvérnyomásos vagyok, frontérzékeny. 3 terhességet vittem végig, az első toxémiás.

Én ugyan így vagyok 🤷‍♀️ ez van sajnos. Nálunk ez családi örökség.

2021. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En napi 1et szedek, de ha rossz az ido enis igy erzek ahogy te. Rossz kozerzet, nehezebben veszek levegot, es nagyon nagyon faradekonyvagyok

20 hkm.

2021. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!