Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség-magas vérnyomás:aki...

Terhesség-magas vérnyomás:aki dopegytet szedett, használt?

Figyelt kérdés

Eddig 135/78-as vérnyomásokat mértem, tegnap este magas volt (150/80), kedden megyek orvoshoz, jó lenne még 2-3 hetet kihúzni, 35 hetes vagyok ma.

Aki dopegytet szedett, annak jó volt mellette a vérnyomása?


2014. jan. 26. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, levitte és ott is tartotta rendszeres szedés mellett. Én napi 2-t vettem be.
2014. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vitte le tartósan, így indították a szülést.
2014. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen szinten tartott a Isoptynnal együtt.Mondjuk nekem fehérköpeny szindrómám is van ahogy meglátom a vérnyomásmérőt rögtön 140 lesz :(
2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem vitte le,én kórházba kerültem toxémiával.Szedtem a dopegyt mellé cordaflex,depressan,seduxen,diaphilint.Nem lett jobb sajnos így 35 hetesen császár lett a vége.
2014. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a stressz nyomta fel nálam szombaton?

Szigorlatozni voltam az egyetemen és végig azon aggódtam, hogy a szörnyen jeges-havas úton hazaérjünk.

Tegnap már 133/75-öket mértem, ma reggel 127/72.

Mérem még ma is, aztán majd az orvos mond valamit holnap.

Mennyi idő alatt vitte le Nektek?

1 hét?

2014. jan. 27. 07:08
 6/6 anonim ***** válasza:
4x2-t szedtem a végén már de semmit nem ért! 3x1 Cordaflex mellett is 150-160akat mérnek még csak 32 hetes vagyok.
2022. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!