Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreknél terhességi tünet?

Ikreknél terhességi tünet?

Figyelt kérdés

6+5 hetes kismama vagyok és ma voltunk dokinál.

Úgy néz ki ikreket hordok a szívem alatt, viszont csodálkozom, hogy semmi rosszullét. Még a doki is nézett csak.

Volt más is így ikerterhességnél?


2021. máj. 14. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem függ össze.

Nem mindenki van rosszul a HCG-től, plusz van akinek ikrekkel sem röbb, mint egy “normàl” várandósságnál.


Nekem pl kifejezetten alacsony...Teszt is mindig halvány volt, kombinált teszt pedig torz eredményű..( egy gyerekes terhességek)

2021. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*több



Jah

Nem pisiltem gyakrabban

Nem émelyegtem


Semmi tünetem nem volt egyikkel sem.

2021. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem teljesen panasz mentes iker terhességem volt.
2021. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek! 😁


Nekem elég érezhető tüneteim voltak, de hányni pl nem hánytam, enni is tudtam, bár amiről 15-kor úgy éreztem, meg bírom enni, 15.30-kor mar hanyhatnék voltam. 15-16. hétre múltak el a tünetek. Mondjuk a hátfájást lehet lecserélném az első trimeszteri rosszullétre... És még csak 21 hetes vagyok...


(Jah, igen, normális, hogy nem vagy rosszul! 😉 )


Boldog babavárást!

2021. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont úgy indult az ikerterhességem, mint az előző normál. Sőt, 5+3 hetesen mentem először ultrahangra, akkor 1 babát látott az orvos (1 szívhangot hallott), aztán legközelebb 12 hetesen mentem (külföldön), akkor derült ki, hogy ikrek. Volt meglepődés rendesen :)
2021. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit javaslok, hogy csatlakozz egy facebookos ikres csoporthoz, nekem sokat segít.
2021. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!