Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen tiszta...

8 hetes terhesen tiszta pattanás lettem. Volt ezzel így más is?? Elmúlhat ez vagy számítsak rá a 40. hétig?

Figyelt kérdés
Sosem volt szép bőröm, de mióta terhes vagyok nagyon szép lett, erre most 8. hétre tele lett gyulladt pattanásokkal az egész arcom, hátam, vállam...rosszabb, mint bármikor... a hasgörcsölés elmúlt, émelygés is szinte, maradt a puffadás és jött mellé ez a csúnya bőr.

2021. márc. 17. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a terhességben kb minden kiszámíthatatlan, lehet hogy holnaputánra elmúlik, lehet hogy szülésig így lesz.

Én amúgy sós vízzel mosom az arcom, ez nagyjából rendbe tette nekem.

2021. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb ugyan ez. Az első hetekben tök szép lett a bőröm. Azt úgy a 7-8.het óta brutál. Masodik kamasz koromat élem. Bar az sem volt ilyen durva. Emellett a hajam is 3 naponta moshatom, mert zsíros mimt az állat. Pedig sosem volt ez elött.

11+3.


Fiammal nem volt ilyen, ott pont az ellenkezője.

2021. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még tinikoromban sem voltam ennyire pattanásos mint most.
2021. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy örülök, hogy más is szenved de megnyugtatott kicsit. Nekem is a hajam is tiszta gáz, mint kamaszként az is.


Egyébként nektek a hasatok meddig fájt vagy görcsölt? Kéne éreznem, a méh növekedést vagy valamit? 6-7. héten naponta ittam a magnéziumot, mert enyhén húzodott, fájdogált, de most a 9. hét elejére az is teljesen megszűnt. Remélem azért nő. :D

2021. márc. 18. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, örülj neki.


Nekem a mai napig durván mindjárt megjön érzésem van. Kb 3 napja menni alig tudtam, úgy fájt a derekam, szeméremcsontom. A hüvelyem úgy belenyilal, a könnyem kifolyik sokszor. Napi magnézium adag 3x-osát iszom, így jó.

Fiammal semmit nem éreztem sosem. Mármint ilyeneket. Most megkapom rendesen :D


Hétfőn megyek a 12hetesre, ez nyugtat. Hogy ujra láthatom :)


Egyébként fiammal a 24.héten volt ekkora hasam, mint most. Jó hogy még hideg van, sok ruha kell, mert még kb senki nem tudja. Pólóban nem takargatnám így.

2021. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajam pikk pakk zsíros lesz,mintha nem is mosnám, visszatérő ínygyulladás,pattanások az egész háton..33hkm
2021. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy pattanással küzdök, nekem a soducrem javított rajta valamennyit.

10+4 napos vagyok☺️

2021. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!