Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhessége...

20210513 kérdése:

Méhen kívüli terhessége valakinek? Milyen tünetek voltak? Mikor ismerték fel?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam nőgyógyásznál, aki méhen kívüli terhességet állapított meg a bal petevezetékben és valamennyi folyadékot lázott.

Elmentem a kórházba, ott nem láttak semmit, vettek vért hogy megnézzék a hcg értékét vérből.

250- es lett az érték, amire azt mondták hogy 2 hetes terhességnek megfelelő az érték. Az viszont nem látszódik uh-n. Hétfőn kell vissza mennem.

Tüneteim, enyhe alhasi görcsök, mintha meg akarna jönni de nem folyamatos a fájdalom és mell fájdalom. Csináltam digitális tesztet 2-3 hetet mutatott ki.



2021. máj. 15. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak gyanú volt, szerencsére vaklárma, de két hétig vizsgálgattak miatta. Vetéléshez hasonlóak a tünetek az elején, ha van fájdalom vagy vérzés és szabad hasűri folyadék látszik az uh-n, akkor szoktak méhen kívülire gyanakodni. (a folyadék a lényeges tünet, nekem ezt mondták.) A hcg szint semmit nem jelent, méhen kívülinél is emelkedik.

Nagyon nem lehet mit kezdeni, várni kell és ha már az ultrahangon látszik, hogy méhen belül vagy kívül van-e, akkor lehet a folytatáson gondolkozni.

2021. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém méhen belüli. Ugyanilyen tünetekkel az elején.

Szurkolok hogy mégse legyen méhen kívüli🙏🏻

2021. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Arya93 válasza:
A 7 héten ismerték fel. Addig nem találták. Bernáztam,és nyilaldosott a végbélnyíláson irányába. Nagyon levert és fáradt voltam ...
2021. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd szólj ha megtudsz valamit, szorítok!
2021. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miujsàg kèrdezö?
2021. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Múlt héten nagyon jó hírt kaptam, méhen belüli a terhességem. Már szívhang is van.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. máj. 26. 09:47
 7/9 Arya93 válasza:
Gratulálok! Könnyü és probléma mentes babavárást!
2021. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj de nagyon jò! Jò egèszsèget!

Vàlassz màsik nögyógyàszt! Ne ijesztgessen feleslegesen!

Minden jòt neked! :)

2021. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!