Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki végig dohányzott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Lett valami a picivel?
2015. aug. 25. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ismerek, a fèrjem ki is volt borulva tőle egyszer beolvasott neki azóta nincsenek is jóban. Korababa lett (34.hétre jött, kis súllyal), hogy most csak ettől-e azt nem lehet tudni, de biztos van köze hozzá.
2015. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ismerek. Anyukámat. Tesóm és én is egészséges felnőttek lettünk. Időben születtünk, normál súlyal.
2015. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Igen, anyukám. Első gyerek, én makk egészséges; második-harmadik: asztma, ekcéma, mindig elkapnak vmi betegséget; negyedik: hiperaktív, beteges; ötödik kora baba lett, azóta se tudja behozni a társait.


Ne azért cigizz mert más gyerekének nem lett baja, ettől te még nem vagy védve remélem tudod.

2015. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Snyám, húgomnak és nekem is csontrendszeri fejlődési rendellenességünk vsn, nekem erős rövidlátásom is
2015. aug. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen,van egy pár ilyen ismerősöm.Kisebb súlyú babákat szültek,és sűrűn hordják a gyereket felsőlégúti megbetegedéssel,asztmával.
2015. aug. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

en ugyan csak a korhazi osztalyon ismertem meg egy csajt aki dohanyzott vegig, latszolag egeszseges volt a babaja, vagy nem kototte az orommra ha volt is valami baja. viszont az osszes csecsemo aludt bekesen a 4 napig mig bent voltam az ove meg keservesen uvoltott vegig. a csecsemosok azt mondtak ahogy levalik a mehlepenyrol elvonasi tunetei vannak a babanak. nem tudom hogy ez lehet e de rettenet volt hallgatni olyan keservesen sirt az az ujszulott pedig az ujszulottek inkabb alszanak...


exdohanyos vagyoj nem zsiger utalatbol beszelek de azert durva volt.

2015. aug. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a félvér cigány szomszédunk. Egész nap kint állt a közlekedőn és bagózott kávézott, majd kávézott bagózott és folytathatnám. Nem néz ki betegnek a pici, bár már elköltöztek és azóta lett még egy kölyke. Én elítélem azokat az anyukákat akik bagóznak, mégiscsak egy csöppség egészségét veszélyezteti. Lehet hogy később nyilvánul majd meg nála, hogy az anyuka terhesen cigizett vele, ezt sosem tudni.

10hkm

2015. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ismerek, napi 5-10 szálat szívott, szerencsére a gyereke időre és jó súllyal született.
2015. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lilien09 válasza:
21%
Igen, a nővérem. 36 évesen szült, még túl is hordta, teljesen egészséges az unokahúgom. Nem örültem neki, hogy cigizett, de a védőnő azt mondta, hogy többet ártana a leszokással járó stresszel a gyereknek, minthogy elszív pár szálat naponta. (Hormonális gondok miatt csak a 3 hónapban vette észre, hogy babát vár). Nem cigány.
2015. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Na, ettol a "leszokassal jaro stresszel tobbet artunk" dumatol a falra tudnek maszni!! Mi stressz lehet abban hogy letedd a cigit egy benned novekedo emberi leny miatt??? Erdekes,nekem is ment, pedig en 7 hetes voltam, mire kiderult, jogy terhes vagyok, megis egyik pillantrol a masikra letettem, es max azon stresszeltem, hogy nem artottam e mar addig is a szuletendo gyerekemnek!!! Akiben van eleg felelosseg, az kepes letenni, akiben nincs az meg nem anyanak valo, ez a velemenyem! Ha a cigi fontosabb, nem kell gyereket szulni, ennyi, mert a gyerek a ciginel is tobb lemondassal jar esetenkent, ha mar erre se kepes az ember, akkor a tobbire se!
2015. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!