Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon pár nappal később...

Ultrahangon pár nappal később kisebb ülőmagassàg, mint korábban. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes és 2 napos Uh-n a fogadott orvosom 29 mm-es ülőmagasságot mért. Azt mondta, ez teljesen rendben van.

Néhány nappal később, épp a 10. betöltött héten, sajnos be kellett menni a kórházba. Ott az orvos azt mondta, hogy minden rendben van, és a kérésemre megnézte a méretét is, 27 milliméteresnek látta.

Kérdeztem tőle, hogy hogyan lehet ez, mire azt mondta hogy az ultrahangos mérésnek van eleve 15 %-os hiba határa, meg ha egymás után háromszor megméri, egyszer sem kapja ugyanazt az eredményt. Lehetséges ez?


Az mondjuk biztos, hogy nem vacakolt túl sokat a méricskéléssel, láttam a monitoron hogy mit csinál. Meg se akarta mérni, csak miután én megkértem.


Első babámat várom és egyáltalán nem vagyok tisztában ezekkel. Nagyon megijedtem.


2021. máj. 17. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Lesz még a későbbirkben bőven min aggódni, ne kezdd el ilyen korán és ilyen csekélységeken! :)
2021. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bele se merek gondolni, mi lesz még később :D
2021. máj. 17. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is az egyik gyerek egy nappal később fél centivel kisebb volt kb. ekkora korában :)
2021. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyire pontatlan az ultrahangos mérés. Minden rendben van a babáddal. Ne izgulj ezen :-)
2021. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!