Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek jelek lehetnek? Többi...

Mopszgazdi kérdése:

Ezek jelek lehetnek? Többi lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napok óta fájt a szemérem csontom illetve a derekam, de annyira hogy megmozdulni alig bírtam a sírás kerülgetett. Aztán most minden elmúlt csak úgy egyik napról a másikra.

Aztán tegnap óta a babócám elég keveset mozog hiába simizem, csikizem vagy beszélek hozzá, én a frontra gondoltam de lehet már készülődne.

Aztán eléggé étvágytalan vagyok igazából hányingerem van amint eszem.

A hasam az keményedik, feszül vannak jóslók de rendszertelenek.

Aztán nagyon nehezen tudok nagy wc-ni de ma ment a hasam amit egyből furcsállottam.

A hasam az folyamat fáj alul mintha megjönne a mensim.

A közérzetem rettenetesen rossz, tegnap nagyon sokat sírtam ok nélkül szinte, minden felidegesített és ma is ugyan ez van hogy mindenen eltudom magam sírni és a kedvem is nagyon rossz.

37+5 hetes vagyok, tudom közel a szülés de így ki lehet húzni még hetekig is akár vagy kinek hogy volt? Kinek mi volt az előjel vagy egyáltalán volt?

Magzatvíz nem szivárog, méhszáj zárva, nyákdugót még nem vettem észre hogy el ment volna.


Előre is köszönöm a segítséget, negatív kommentre nem vagyok kíváncsi!


További szép napot nektek! :)



2021. máj. 18. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel még húzhatod a végéig is, de ha nem nagyon mozog a baba, azt megnézetném azért.
2021. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek NST-re. Köszönöm a válaszod! :)
2021. máj. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!