Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csökkenő progeszteron szint...

Csökkenő progeszteron szint terhesen mennyire baj?

Figyelt kérdés

5+2 hetesen 93 nmol/l

5+6 hetesen 78 nmol/l


Az elsőt saját magam csináltam, a 2. vérvételt az endokrinológus kérte több más dologgal kiegészítve (ő nem tudta, hogy én már megnézettem). Az ultrahang lelettel együtt kell majd neki visszaküldenem az eredményt, de ultrahangra csak csütörtökön megyek( de nem nőgyógyászhoz, hanem szonográfushoz, így ő nem fog tudni tanácsot adni). És utána még jó pár nap, míg válaszolni fog az orvos. Összességében félek, hogy baj lesz a csökkenő progeszteron miatt.

Vagy a progeszteron szint ingadozhat?

Van valakinek ebben tapasztalata? Volt akinek rendszeresen méregették a progeszteront?



2021. máj. 18. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van ha az ember saját szakállára laborokat csináltat :) A progeszteron szintje még egy adott napon belül sem végig ugyanakkora. Ez semmi, nem csökkenés Nekem x napon 79 nmol volt, 1 hétre rá 57, pár héttel később meg 120 nmol.
2021. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen , tudom, most csak ideges lettem tőle.

De nagyon megnyugtattál, köszi hogy írtál! :)

2021. máj. 18. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, tudom milyen ez :) Én a hcg-vel szívattam így meg magam. 1 hétig azon kattogtam, hogy biztos mola terhességem van, csak még nem látszott az UH-n :D
2021. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nagyon magas volt? Mennyi volt? ( csak hogy legyen még valami amin idegeskedhetek) :D
2021. máj. 18. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy mennyi a mola terhességben, csak rákerestem a referencia tartományokra. 7 vagy 8 hetesen annyi volt mint a 12 hetes ref tartomány maximuma :D
2021. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!