Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28-ik hetemben járok, és...

A 28-ik hetemben járok, és nagyon aktív babóm van, aki mindennap folyamatos mozgásban van. Most viszont nagyon ilyedt vagyok, mert 2 napja még csak apró mozgást sem érzek, és ez nagyon zavar. A párom nyugtat hogy front van, vajon kell ezen aggódnom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konnyu azt mondani hogy ne aggodj,de hogy megnyugtassalak en is 3-4napig nem ereztem es pont ilyen idos voltam mint te es ugyanigy elotte olyan aktiv volt mint a tied:) Aztan mar majdnem ott voltunk hogy megyunk az ugyeletre mikor megmoccant bukfencezett mindent csinalt :) Ne aggodj meg varj vele 1-2napot es koncentralj es fogd a pocidat..egyel edeset!Ragogumit!Imadjak!Az enyem mindig bukfencezik olyankor!:)

Minden jot es szurkolok!

36+4 h. kismama

2009. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 27. hétben vagyok és az én babám se szereti azt az időt.Ilyankor ő is alig mocorog.Meg is értem én sem szeretem ezt az időt.

Nyugi jól van ő odabent csak most sokat alszik.

2009. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy ilyen hamar válaszoltatok nekem. :D Próbálom nyugtatni magam,első babás vagyok,és ő a mindenem.Lehet hogy kicsit túlreagálom a dolgot!Köszi a válaszokat,megnyugtattatok!
2009. jan. 28. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is lustibb az ilyen esős napokon, inkább most ő is kisebbeket moccan! Bár tegnap este volt minden! Mi anyukák már csak ilyen aggódósak vagyunk! Ám ha nem napokig nem érzed nagyon a mozgását, jobb megnézetni, már csak a saját nyugalmad miatt is! De az édesség jó tipp! Nálunk a narancs, mandarin is favorit! ÉN is 28 hetes vagyok!
2009. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!