Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 10-ik héten elmúlik a...

Ha a 10-ik héten elmúlik a mellfeszülés, az bajt jelent? Vagy ilyenkor már ez lehetséges? Eddig mindennap feszült, hol kevésbé, hol jobban, de egyik napról a másikra elmúlt. Aggódnom kéne? Más tünetem nincs.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen normális dolog. Velem is volt, pont 10 hetesen hogy elmúlt a mellfájás, émelygős meg nem nagyon voltam...persze beparáztam, de aztán idővel visszatért. Ne aggódj tényleg! De ha jobbnak látod akkor menj el hétfőn a dokihoz hogy nézzen meg, de úgyis minden rendben van!

Sok boldogságot!

36 hetes pocis

2009. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most egy kicsit megnyugtattál.
2009. szept. 12. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 9 hetes vagyok, de még nem is volt mellfeszülésem, mégis minden rendben volt! Minden tünet egyéni az orvosom szerint! Legyetek nagyon boldogok! Nincs semmi baj!! :)
2009. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, minden jót kívánok én is Nektek!
2009. szept. 12. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben van! Nekem 7 hetes "koromig" iszonyúan feszült, aztán mintha elvágták volna. Persze féltem, hogy biztos baj van, de a köv. uh teljesen rendben talált mindent. Lehet, hogy csak megnőtt a melled, és most nem érzed annyira. 8 hetes kismama
2009. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, hogy nőtt volna. Köszönöm a megnyugtatást.
2009. szept. 12. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltetlenul,nekem is sokszor volt ilyen hol elmult hol elojott,nem kell megijedni.
2009. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 10 hetesen,hirtelen múlt el!Nagyon megijedtem és elmentem a dokihoz,hogy megnyugtatásul uh-ozzon meg,persze ő mondta,hogy nincs gond de csak uh.után nyugodtan meg.Ne aggódj,minden rendben van!

Boldog babavárást!

2009. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!