Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tüneteim, de még...

Elmúltak a tüneteim, de még nem érzem a mozgásokat. Két ultrahang között, hogyan lehetne megnyugodni, hogy minden rendben van? Folyamatosan kísért a dolog... 15 hkm

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivhanghallgató?
2021. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom azzal később lehet csak hallani. Mindenestre férjem nem engedi, mert ha nem találom meg tovább idegesítem magam...
2021. jan. 22. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívhangfigyelő. Ha ügyes vagy akkor elég korán meg lehet találni. 10 hetes terhes voltam, amikor először megtaláltam. A szeméremcsont környékén keresd.
2021. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szívhangfigyelő, ha a babáról akarsz valami infót. Mondjuk én a 8. héten vettem, de csak a 13. héten találtam meg először. Inkább a saját idegeskedésedet kéne csökkenteni: hobbi, elfoglaltság keresése, jóga, sok séta, naplóírás, egyebek. A babának nem jó, ha stresszelsz
2021. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Én amúgy örülnék a helyedben hogy nem vagyok rosszul. És 13hetes vagyok és 6.héttől nagyon de nagyon szarul vagyok alig várom hogy jobb legyen. Van nap hogy csak fekszek ha nincs itthon a fiam. A gyomrom teljesen más világban él.

Az elsővel is azt hittem hogy majd meg halok de ez ezerszer rosszabb.

2021. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!