Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzalmas, jobb oldali alhasi...

Borzalmas, jobb oldali alhasi fájdalom 24 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel erre a nagyon éles, borzalams fájdalomra ébredtem. Az egész jobb oldalam fáj: az alhasam, a petefèszkem körül, körbe a vesémig. Kisugárzik a jobb lábamba is, a belsö combomba.

Ha állok, akkor a legrosszabb, ülve enyhül, de érzem. Nem görcsös fájdalom. Éles, szúró, folyamatos fájdalom.

Most vagyok túl egy antibiotikum kúrán, hüvelyi gélt használtam 7 napig, állítólagos bv -re( kenetet nem vettek).

Nagyon fáj ha pisilek is, de ezt is a fertözésre fogták.

Normális ez a fajta fájdalom ebben az idöszakban, vagy valami gond lehet?

A baba mozog, ugyanolyan aktív, mint eddig.


2021. máj. 19. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a vesegörcs jutott eszembe. Nekem eddig háromszor volt. Az volt hasonló, éles, szúró fájdalom (borzalmas). Az sajnos nem múlik el. Legalábbis én mind a háromszor a körházba kellett, hogy menjek. Szerintem ha nem múlik, érdemes bemenni a kórházba. Minden jót neked!
2021. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, nekem is eszembe jutott az. Mit csináltak vele neked? A babának nem lett baja töle?
2021. máj. 19. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vesegörcsöm 18 évesen volt, a második kettő pedig szülés után egy évvel. Szóval én nem voltam terhes. Alapvetően sok mindent nem tudnak csinálni, de kapsz fájdalomcsillapítót, görcsoldót, és csinálnak egy ultrahangot is, mert valószínűleg veseköved van (vagy vesehomok). Engem a 3. után bent tartottak, kaptam gyógyszert, ami kitágította a húgycsövet, és szépen kipisiltem a vesekövet. Ennyi volt. Ja, és persze rengeteget kell inni. Szerintem a babának semmi baja nem lesz, nyugodj meg, de azért mondom ha tényleg ennyire borzalmasan fáj, és nem múlik, menj be a sürgősségire.
2021. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy az!

A belek rendeződnek, hogy legyen elég hely a babának! Nekem 1-1,5 hétig tartott. Amint arrébb vonultak, mintha mi sem történt volna. Később is elő fog fordulni, hogy a baba ráfelszik a belekre és az végett fog fájni.

2021. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom utolsó... Borzalmas, szúró, nem múló fájdalom 24 hetesen a belek rendeződése miatt nekem elég furcsa. Most vagyok a harmadik babámmal terhes, eddig én nem tapasztaltam ilyet. Bár ez semmit nem jelent. Reméljük csak valami ilyesmi van a kérdezőnél is. Hogy vagy Kérdező?
2021. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egèsz nap ugyanolyan rosszul voltam.

Itthon pihenek sokat, akkor jó ha a bal oldalamon fekszek. De, amint felàllok, ugyanolyan rossz.

Magnézium enyhített rajta amúgy, de nem az igazi. Meleg zuhany is jó volt. De csak addig míg bent álltam alatta.

Baba mozgolódott ma is többször.

Holnap van amúgy a következő időpontom, nézik a vizeletet is, vért is vesznek, meg kenetet is.

Jó lenne ha kihúznám addig, hogy ne kelljen kórházba menni.

De persze ha nem bírom, megyünk is be.

Nem tudom mi lehet ez.

2021. máj. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!