Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a borzalmas mellfeszülés...

Ez a borzalmas mellfeszülés és fájdalom az egész terhességet végig kíséri?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy beborogatom mert annyira fáj. Tele van csomóval és sehogy nem tudok feküdni. Hason tudnék aludni, de csak billegek a melleimen mint a hintaló. Oldalt fekve meg majd le szakad. Mi lesz így később még csak 6 hetes vagyok?
2008. júl. 14. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam vele, aztán a 11. héttől mintha elvágták volna. Úgyhogy kitartás és boldog baba várást. Egy 15 hetes kismama.
2008. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és ha beborogatom az segít, vagy nem szabad?
2008. júl. 14. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt egy idő után a mellfeszülés (kb 10. hét körül). Azóta csak néha fájdogál. Nem gondolom, hogy ártana a borogatás, de erről a dokival beszélj szerintem (főleg hogy csomós is a melled). Üdv 19 hetes kismami
2008. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoptatod a kicsit? Próbáld szopi után kézi fejővel lefejni a ciciket. Fagyasztóban 6 hónapig jó, de lesz időszak, hogy az eltárolt tejet is oda kell adnod a picinek (utazás, kevesebbet iszol-eszel, stb.) Sokáig feszit a cici, be is gyulladhat a tejcsatorna, az még fájdalmasabb. Ne idegeskedj! Nekem is ilyen volt, de inkább fejtem magam.

Üdv. 4 hónapos kicsilány anyukája

2008. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon együtt érzek veled!!!!

Én ugyanígy voltam vele!!!! Majd megőrültem.

Nekem segített, ha melltartóban aludtam. Próbáld ki, csak fontos, hogy kényelmes legyen a melltartó, lehetőleg 100% pamut, mert ilyenkor a bőr is érzékenyebb.

Aztán a 10. héten teljesen elmúlt!!!!! Kitartást!!!!

2008. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy végig így lesz. Nekem az elején borzalmasan feszült az egész, aztán csak a bimbók fájtak. Ez is megszünt kb a 16 héten. Most megint elkezdett feszülni (24 hét), bár már nem annyira, mint az elején. Sokaktól hallottam, hogy a terhesség idején gyakran csillapodik a feszülés, aztán egy idő után ismét elkezdi, majd megint abbamarad...

Szóval türelem, a hideg vizes borogatás nekem is jót tett, mivel én oldalt tudok aludni és hasonló érzésem volt/van mint neked, kispárnákkal támasztom ki magam. Próbáld ki és majd a pocaknál is így kell.

A csomókat lehet, érdemes volna megmutatni dokinak!

Szóval türelem és jó egészséget!

2008. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bisztatásokat! Ha nem fájna még boldog is lennék, mert soha ekkora álló melleim nem voltak. Nincs az a plasztikai sebész aki ettől szebbet, jobbat tudna csinálni. A páromnak teszik, bár igaz nem neki fáj.
2008. júl. 14. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, aztán kb a 13-dik héttől elmúlt a feszülés. Én az oldalamon tudok aludni, úgyhogy nekem az vált be, hogy egy nagy és puha párnát szorítottam magamhoz, mint a gyerekek a macijukat, és akkor az teljesen megtámasztotta, és ha éjszaka felébredtem, hogy megint fáj, akkor megint magamhoz öleltem a párnát... A melltartót nem próbáltam ki alváshoz, de az oldalamon fekve az a mellem megint fájt volna, ami fent van, és lehúzza a gravitáció...
2008. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!