Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok hozzászolására lennék...

Azok hozzászolására lennék kiváncsi,akik Áprilisban pozitivat teszteltek..?

Figyelt kérdés

..

Hogy alakul a terhességetek?

Milyen volt a család/barátok reakcioja?

Voltatok orvosnál?

Hogy érzitek magatokat? Eddigi Tapasztalatok?



2021. máj. 19. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én május legelején teszteltem, remélem, nem gond :)

Még nem mondtuk senkinek igazából. Jövő héten megyek orvoshoz, remélem, minden rendben lesz, és már látható lesz valami az UH-n. Ezután szeretnénk elmondani a szüleinknek.

Amúgy borzasztóan fáradt vagyok, ez a legszembetűnőbb tünet. Bármit csinálok, rögtön elfáradok. Görcsölget a hasam is, olyasmi, mint amikor "mindjárt megjön" csak ez enyhébb és 1-2 perc alatt elmúlik. Más kifejezetten terhességi tünetem nincs, habár ma már környékezett a rosszullét reggel, de egyelőre nem komoly.

És te kérdező?

2021. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6 napja teszteltem pozitívat.

Nekem is a brutal fáradtság volt az egyik jel, baromi erős gyomor fájdalom és nekem is mensi tünetek, has görcs, szurka, mell fajas :)

2021. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Április utolsó napján teszteltem.

Az első válaszoló pontosan leírta, ugyanez van nálam is. 😁

2021. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Április elsején teszteltem pozit :)

Minden rendben van, mensi szerint pénteken leszek 11hetes ( méret alapján 1 héttel kisebb )

Legutóbbi uh-n 19mm volt a baba :)

Ő lesz a 3. Gyerkőcünk, és a 2 nővére már nagyon várja.

Én rosszul vagyok folyamatosan az eleje óta.. de ez a másik 2 terhességemnél is így volt. Most jobb egy picit kb 3 napja. Hányinger, hányás, hasmenés, fejfájás, extrém durva fáradság stb :D

Nekünk csak anyósom tudja, ő örül :)

Te kedves kérdező hogy vagy? Hány hetes vagy? :)

2021. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Köszönöm az eddigi válaszokat!

én 7+1 hetes vagyok, kb.egy hete kezdödött a reggeli rosszullét ami néha egész nap jelen van. 😁 Ezen kivül változoak a napjaim, van amikor egy hosszu nap után is fit vagyok de van amikor a semmitöl képes vagyok elfáradni. :) Ott van még a gyakori vizelés (még éjszaka is.. 😁)

Nálunk már mindenki tudja, es örülnek nagyon. :)

Ma megyek az elsö vizsgalatra :) Már nagyon várjuk és reméljük minden rendben lesz.

2021. máj. 20. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!