Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy bírjátok itt a sok...

Ti hogy bírjátok itt a sok okoskodó, de közben buta, kioktató hozzászólást?

Figyelt kérdés
Biztos most a nálam is közrejátszanak a hormonok, az időjárás változás, de úgy érzem, hogy ez a topik nemhogy nem épít, hanem inkább rombol.

2019. júl. 10. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne olvasgass itt és minden rendben lesz!
2019. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak itt, minden témakörbe sok ilyen van.

Mondjuk nem tagadom, velem is előfordult már hogy valami annyira ostoba következetlen kérdést olvastam, hogy nem tudtam megállni hogy valami negatívat ne böffentsek oda. DE többnyire próbálok segítő választ adni. Általában a topikokba ahol aktív vagyok, a Top 20 válaszolóba benne vagyok. Van ahol a top 5-be.

2019. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem magamra a dolgot és ennyi. Sajnos sok ilyen van és kint a való életben is sajnos vannak ilyen emberek akik okoskodni, meg kioktatni tudnak ezeket is inkább elengedem a fülem mellett mint idegesítsem magam ilyen hülyeségeken. Én régen mindent magamara tudtam venni, minden apró hülyeségen felhúztam magam és beláttam egy idő után hogy hülyeség, csak magamat idegesítem fel olyanon amin nem kellene.
2019. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a kérdések jó 70%-a ostoba és felesleges. A válaszok nagyrésze meg amúgy nem is lenne annyira gáz, csak a kérdezőknek fájni szokott ha nem azt a reakciót kapják amiben reménykedtek és emiatt máris a válaszoló a szemét.
2019. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt szokás az is hogy ha az igazat írja a válaszoló (pl. ne tesztelj szex szinte másnapjától nyakra-f.szra mert értelmetlen) nem pedig azt hogy "juuuj látok valamit, megy a druuukk!!" akkor máris bunkónak számít.

Most végigpörgettem az elmúlt 1-2 napi kérdéseket, hát valóban,kb. minden 2. önállóan megválaszolható lehetne egy értelmes felnőtt embernek....

2019. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nézzétek már meg ezt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Nem hiszem el hogy ennyire bántóan sötét legyen valaki.

2019. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na igen, ezek szörnyűek egy idő után!
2019. júl. 10. 09:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Magyarul: ostoba kérdésre nem fogsz értelmes választ kapni.


És van még néhány dolog, amit figyelembe kellene venni: pl hogy ez nem pszichológus/barátnő helyettesítő oldal. Nem fogják itt a lelkedet ápolni, nem panaszkodni kell idejárni. Ha felteszed a full negatív tesztet azzal, hogy "egy hét múlva kellene megjönnie, de te látod rajta a csíkot, és már három hónapja próbálkoztok és teljesen kétségbe vagy esve, meg van hasszurka meg mellfeszülés meg hányinger, akkor ugye terhes vagy és másnak is volt már ilyen", akkor ne várd már, hogy nyolcan körbeugrálnak, hogy persze, lehetsz, meg biztos sikerülni fog.

2019. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy amikor leírják, hogy a tesztem negatív, megjött a menstruációm, az orvos azt mondta, hogy nincs baba. Szerintetek lehetek mégis terhes?

Na az ilyenek milyen sötétek lehetnek?

2019. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Íme az elméletem.

A gyerekvállalás topik pont olyan, hogy itt vannak

- a kétségbeesetten teherbe esni vágyók, akik nem igazán válaszokat várnak, hanem inkább megnyugtatást vagy együttérzést, holott itt elvileg információt lehetne szerezni. Ez sokakat bosszant, mert egy csomó felesleges kérdésen át kell magát rágnia az embernek, mielőtt érdemi információra, igazi jó kérdésre bukkanna. Külön kategória a "nézzétek meg a tesztem" és a "2 perce voltunk együtt-lehetek-e terhes" típusú, az mondjuk tényleg felb*sz.

- a bizonytalan, rettegő terhesek vagy kisbabások, akiket nem vagy nem igazán támogat a párjuk, nincs kivel megvitassák a félelmeiket, így ideírnak olyan kérdéseket is, amelyeket egy 2 perces google kereséssel is megválaszolhatnának saját maguknak. Ők csak interakcióra vágynak, így aki tényleg infót keresne itt, megint csak szembetalálkozik egy csomó értelmetlen kérdéssel, és felhúzza magát.

- az otthon unatkozó kisgyerekesek, akik csak egy kis megértésre vagy beszélgetésre vágynak. Dettó mint fent.

És ezért aztán a gyerekvállalás topik tényleg frankón tele van szemetelve, és még kulcsszóra keresve is egy csomó interakciókereső kérdés van.

- a válaszoló kismamák pedig a fenti kategóriák bármelyikébe besorolhatók lehetnek, sokakat frusztrál a bezártság, otthonlét, hogy nincs kihez szólni, és itt legalább egy kicsit megélhetik, hogy kompetensek, okosabbak másoknál, ha már a saját szakmájukat nem gyakorolhatják és ott nem élhetik ki magukat, így egyfajta pszichés igényt elégít ki, ha jól megmondhatják a másiknak, hogy hülyeségeket gondol, ők bezzeg tudják. Aztán, ne féljetek, két perc múlva ugyanolyan hülye kérdést fog kiírni ő maga is...

De csak szerintem :)

2019. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!